Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki vagy szégyen ha...

Mennyire ciki vagy szégyen ha egy férfi mindenhez béna? Semmihez nem ért, semmit nem tud megjavítani, ha valamihez hozzányúl csak rosszabb lesz!

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit eltúlozva ilyen a férjem,nem bánom,nem tartom cikinek,ő másban jó.Ha valamit kell csinálni,vagy megoldom én,vagy hívunk szerelőt..
2011. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet mindenki egyforma. Akkor azokra a teruletekre koncentralni, amiken jo es egyebkent ha a keszsegein nem is lehet javitani, sok barkacs dolgot ugy tanul az ember, hogy latja mastol. Ha o nem latta senkitol, akkor persze, hogy nem tudja. Ha valaki abban no fel, akkor sokkal jobban ert hozza. Szoval nem biztos, hogy bena.


Nem szegyen, mindenkinek vannak gyenge teruletei. Azert van a szakember, hogy megcsinalja ilyen helyzetben.

2011. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Ciki. Nem azt várom el, hogy legyen profi szakember minden területen, de alapvető dolgokat tudjon már megszerelni. Én nő létemre van, hogy megjavítok, összeszerelek valamit. Egy férfitől főleg elvárom.
2011. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Apám mondta mindig hogy vannak férfiak akik mindent megtudnak csinálni (fizikai munka) és vannak akik megkeresik a szakemberre a pénzt.


Na nekem a férjem a második inkább. Habár épp a tegnap vásárolt szekrénykét állította össze, vagy multkor az apja lépcsöjét segített szétverni, de pl egy nagyobb bútort már kiszállítatt és összerakat, de más dologhoz sem kezdene neki. habár szereti a jó szakmunkát és nem szeret rossz munkát csinálni.

2011. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát eléggé.
2011. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van valami, amiben ez a semmihez nem értő férfi is jó! Olyan nincs, hogy valaki mindenben béna...

Nem előny, ha nem túl gyakorlatias egy férfi, de képzeld, az én párom se nagy ász fúrás-faragásban, van egy csomó gyakorlati dolog, ami nekem jobban megy mint neki, viszont abban, ami az ő munkája, zseniális! Elismert, sikeres, döbbenetes agya van, ki a bánatot érdekel, hogy nem áll jól a kezében a fúró meg a kalapács? A saját szakmájában kimondottan sikeres és elismert, képes nem csak eltartani, hanem jól tartani a családját - ez éppen eléggé tisztelhető benne. Ezzel csak azt akartam írni, hogy nem gáz, ha nem túl nagy a kézügyessége, technikai érzéke egy férfinak, ha más viszont nagyon is jól megy neki.

2011. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Cikinek ciki, de olyan úgyse létezik, hogy egy ember semmihez se ért. Biztos, hogy van valami, amiben jó.
2011. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy neki se tehetsége nincs semmihez,se pénze nincs szakemberre. Mindennek úgy áll neki hogy majd ő,de a végén mindig én csinálom meg,és ez nem túlzás. Ez történt most a vízcsappal is. Kb 2óra alatt annyit ért el hogy megcserélte a hideg meg a meleg vizet. Közben mindenki hülye,de nem ő a béna!
2011. aug. 7. 20:06
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ. Ha van más, amihez ért, akkor nem baj. De ha semmi nincs amiért tisztelni lehetne (pl. fantasztikus apuka, stb), akkor igen.
2011. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

"Az a gond hogy neki se tehetsége nincs semmihez,se pénze nincs szakemberre. "


"Közben mindenki hülye,de nem ő a béna!"


Tulajdonkeppen mit is szeretsz benne, ha nincs szeretheto tulajdonsaga?

2011. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!