Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok családi történeteket?

Írnátok családi történeteket?

Figyelt kérdés

Lehet kitalált és igaz történet is.Egy novellához kéne, mert nincs igazán ötletem

köszönöm előre is:)


2011. febr. 19. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Milyen az a családi történet? mert szívesen írnék csak nem tudom mi az :D Talán az , hogy egy családról történet vagy mi??
2011. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kolégám mesélte, hogy amíg kicsi volt a gyerkőcük, addig éjszaka nagyon kellett figyelni a zajokra, hogy fel ne ébredjen, ő meg állandóan lestrapálva ment haza, jól bevacsorázott, aztán elterült.

Éjszaka meg álmában öntudatlanul hatalmas recsegőseket fingott amitől a gyerek egyből felsírt a szomszéd szobában. Aztán már a feleségével is ezen röhögtek minden éjjel alvás helyett.

Most meg már nagyobb a gyerkőc, és még ágyúval sem lehet felébreszteni éjszaka.

2011. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha olvasnál könyveket esetleg akkor tudnád mik azoka családi történetek stb, de csak tipp :).
2011. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz magadtól kitalálni semmit, ne írj. Egy iskolai fogalmazáshoz, meg a saját életedből is meríthetsz, például kérdezd meg a szüleidet, történt-e velük valami érdekes fiatalkorukban.

Vagy olvasd el pl. A Thibault családot, vagy a Nyomurultakat, és lesz ötleted, igaz az már plágium:)

2011. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"család" a téma
2011. febr. 19. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy fiatal lány akit egyedül nevelt az anyja a nagymama segítségével. Akinek nem igen voltak barátai de mégsem volt szomorú. Aztán 15 évesen megismert egy akkor 23 éves fiút. A kapcsolat jól alakult egészen addig amíg a fiú anyja el nem küldte őt messzire dolgozni és meg nem tett mindent azért hogy szét válassza őket. A lány sokat szenvedett de kitartó volt és kiállt a fiú mellett. Közben barátokat is szerzett. Mikor 18 éves lett ott hagyta a sulit és felbukkant az életében az apja és a húga. Teherbe esett a fiútól. A baba sajnos meghalt de az esküvő nem maradt el. Most lesz húsz éves és ismét babát vár ugyan attól a fiútól akivel 15 éves kora óta együtt él. És akit még mindig szeret. Boldog mert megtanulta soha nem szabad feladni és bár még sok dolog vár rá tudja hogy sikerrel fogja venni az akadályokat. A történet igaz az én történetem.
2011. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)nagyon szép
2011. febr. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!