Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek vicces családi...

Mesélnétek vicces családi történeteket?

Figyelt kérdés
Lehet bármiről. Nyaralás, összejövetel, esküvő... Amin még mindig nevet az egész család.
2011. márc. 21. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária nyaralás, én 4-5 éves kölyök. Joghurtos kakaó ivás. Aztán a strandon, Várna, tengerpart úgy rámtört a fosás, hogy apám felkapott és rohant velem a wc felé. Mire odaértünk, már nem volt miért. A parti homok viszont jól nézett ki. :-)
2011. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 valakiakitnemismersz ***** válasza:
49%
Nah Bulgáriába se megyünk nyaralni...
2011. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

21.49

Ez jó! Ezen jót röhögtem :D

2011. márc. 21. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
21:49 vagyok. Én is sokat röhögök rajta, pedig kb 30-32 éve történt, de előttem van nagyon. :)
2011. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Párom bérmálkozott (még 3 éve), akkor voltunk fél éve együtt kb. Az egész család felvonult a nagy ünnepségre, lejárt a dolog. Ki jöttek a fiatalok a templom elé fényképezkedni, egyszer a lányok, aztán a fiúk...a párom apukájának mondtuk mikor kiértünk a templomból, hogy csináljon pár képet. Haza megyünk. Képek feltölt. Otthon jöttünk rá, hogy apuka csak a lányokat fényképezte, fel se tűnt neki, hogy a FIA nincs a képeken...Így esett, hogy a páromról nem sok kép maradt bérmálkozásról:D


még gondolkodom...:D

2011. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Fosós nekem is van... kint voltunk a "szőlőben", szóval ahol szőlőt termesztettünk, jól beettem szilvával, kellett kakilni, hát csináltam, voltam 4 éves... Anyu meglátta, mit teremtettem, kedvesen szólt, hogy legközelebb szóljak már, ha jön a maci, mert akkor feljön a kapálásból, és készít nekem egy gödröt, amibe mehet a dolog.

Jött is, de már nem olyan lassan, mint először, és én jó kislány voltam ám, mentem szólni anyunak, hogy jöjjön. Mire felért, ott voltam talpig barnában. Szerencsére felfogtuk az esővizet, abban mosott meg, a bugyogómat meg feltettük száradni a vikendház tetejére. Na, ott felejtettük... Pár hét és vihar után megint mentünk, és a bugyim zászlóként integetett a szomszéd emeletes, csúcstetős ház tetejéről. Anyámék sírva nevettek. Én bőgtem, mert a kedvenc cicás bugyim volt.

2011. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Esküvős: Még nem voltam 3 éves, a lagziban "eltévedtem", és mivel a menyasszony volt nekem a legszebb, meg nagy volt a ruhája, emlékszem, azt hittem, ő mindent tud. Odamentem hozzá, és azt mondtam : Te olyan szép vagy, biztos tudod, hol az anyukám, odavezetsz? Nem voltunk nagyrokonok, de szerencsére tudta, ki anyu, és elvezetett hozzá, biztos tetszett neki a beszólásom :D Anyu is emlegeti máig a dolgot...
2011. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hányós van. 4 éves voltam, öcsém 1, ilyen kis kosárban feküdt a kocsi hátsó ülésén, én meg mellette, és rosszul lettem. De nem szóltam, hanem egyszercsak bumm rá az egészet az öcsémre :D
2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ilyen gyerekszájas sztorim nekem is van. Tesóm lehetett úgy 3-4 éves, és ráharapott a nyelvére. Bőgve szaladt oda anyukámhoz, és mondta; A fogam rálépett a nyelvemre! :D

De fosós történetem is van. Szintén tesóm, kb. 7-8 éves volt galérián aludt. Mi anyával tv-t néztünk. Egyszer csak a tesóm behányt, le a galériáról, a macska meg épp ott mosakodott. Szerencsétlen ijedtében befosott. És még ha ez nem lett volna elég, mi anyával takarítás közben annyira röhögtünk, hogy felmosás közben kiborítottam a vödröt. Persze majdnem tele volt. Ezen most is sírva röhögök. :D

2011. márc. 21. 22:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A családommal, az egyik barátnőmmel, és apukám tesójának családjával voltunk nyaralni. Kint voltunk a strandon a tóparton, az akkor két éves unokatesómat vittük a nádas fele sétálni a barátnőmmel, mert csigákat akart szedni.

Mentünk visszafele a strandolók felé, a nádas mellett volt egy ösvény, mellette már közvetlen a nyaralók kerítései. Sétálunk szépen, karom telerakva csigával, másik kezemmel vezettem Csonit, egyszercsak látom, hogy jön egy rakás kétajtós szekrény méretű, hosszú hajú, kigyúrt rocker srác eléggé ittas állapotban. Csongor nagyon szépen beszélt, sosem káromkodtunk előtte, mindig nagyon odafigyeltünk rá, nehogy valami csúnyát halljon, ezért még nagyobb volt a lefagyás nálam, mikor a mellettünk elhaladó srácoknak egyszercsak odaszólt, hogy: -Sziasztok tiiii...köcsögök!

Azt hittem most leszünk kettétépve, de pár másodpercnyi konkrét lefagyás után iszonyatos röhögés támadt, mindenki lepacsizott vele, a kissrác meg dagadó mellel mesélte a megrökönyödött anyukának a következőket:

-Anya, a lányok nagyon megijedtek, mert pár részeg bácsinak azt mondtam, hogy köcsögök. Pedig tetszett nekik!

Azóta, immáron hat éve sírva nevet rajt az egész család. :D

22/L

2011. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!