Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem úgy érezni hogy reményt...

Kezdem úgy érezni hogy reménytelen a családi helyzetük. Írnátok olyan történeteket ahol a szüleitek nagyon mély pontról békültek ki?

Figyelt kérdés

Szóval hogy valami súlyos dolgon összevesztek és végül kibékültek mégis, szívesen várok olyan történeteket is ahol saját házasságról vagy szó gyerekekkel meg mindennel. Kicsit el vagyok keseredve a kb. 3 hónapja tartó itthoni kripta hangulat miatt, ekég súlyos a probléma, és megnyugtatna pár jól végződő történet.

16/L


2011. jún. 11. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy mit nevezel jól végződő történetnek. Az én szüleim elváltak, amikor 17 éves voltam, és jól végződő történet volt. Egy rossz házasságot csak így lehet jól befejezni.
2011. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2011. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy végül nem váltak el hanem kibékültek és eggyüttmaradtak.
2011. jún. 11. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha rossz a kapcsolat, akkor minek nyugtatgatod magad?


Sokkal jobb, ha elválnak.

Jobb, mint a mostani "kriptahangulat"

2011. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ők mondjáj mindig, hogy ki fognak békülni és minden ok lesz csak kell még nekik egy kis idő....máskor is volt már hasonló helyzet amiből kijöttek, csak valahogy jól esne ilyeneket olvasni.
2011. jún. 11. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod az aggodalomra, ahogy írtad, máskor is volt már ilyen és jelenleg is azt mondják hogy kifognak békülni, akkor ez már jó jel :-) Nincs külön jól végződő történetem de szerintem ne aggodalmaskodj ezen.
2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én 4 éve szenvedek a szüleim miatt...folyton veszekednek, már volt hogy nagyon eldurvult a helyzet..bárnatlamzásig mikr fujtogatták egymást. Anyukám válni akar...apám nem mert az mondja h szereti anyut...pedig ö csalta éveken keresztül.Emellett van még 2 öcsém is...félek hogy mi lesz velünk mert apám azt mondja h ha anyu nem jön vissza stb akkor öngyilkos lesz...fogalmam sincs hogy mit tegyek...senkinek nem kívánok ilyet és remélem hogy kibékülnek a szüleid..:)
2011. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!