Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háziasszony és a szajha, két...

Háziasszony és a szajha, két lélek egy testben, teendő?

Figyelt kérdés
Két nő lakik bennem: az egyik meg akar ismerni minden kalandot, át akar élni minden örömöt és szenvedélyt, a másik viszont hétköznapi életet szeretne, biztonságot, nyugalmat, boldog családot. Én vagyok a háziasszony és a szajha, két lélek egy testben, akik egymás ellen harcolnak. Mi a teendő?
2011. febr. 19. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves vagy?


Ha fiatal még akkor tombolj! Élvezz ki mindent amit szeretnél, mert ha egyszer megállapodsz, akkor lesz időd nyugisan élni. Ne érdekeljen más vélemény, bulizz és élj, ha eljön az ideje, majd lenyugszol, hogy NE legyen mit megbánni, h mit nem tettél meg.


Vagy választás elött állsz?

2011. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Miért nem élted a szajhás korszakodat ki régebben?Nehéz gyerekkorod volt?Mit akarsz tenni?

Legyél először szajha,utána kösd le magad..

2011. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

;) Felezel.

Este nyolcig háziasszony, este szajha.

2011. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de ha van egy kis írói tehetséged, ebből jó kis regény lenne! :)
2011. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Velem is ez van, csak nem ezen a tulajdonságok között vergődök, hanem mások vannak. Az a lényeg, hogy el kell döntened a lelked mélyén mit is akarsz a legjobban. Ha pl. a családot választod, ugyanúgy lehetsz "szajha" a férjeddel, kipróbálhattok új helyeket, mindent. :) Tudod ha igazi szerelmet találsz akkor az azt is jelenti, hogy nem adod fel magad. Csak a "hamis" szerelem korlátoz, annak meg egyszer ígyis-úgyis vége lesz. Ebből azt akarom kihozni, hogy szerintem a családot akarod te a lelked mélyén, de nem akárkivel. Ha tényleg megtalálod az igazi szerelmet, magadat is be fogod teljesíteni, és nem érzel majd hiányt.
2011. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

megfelelő férfi kell hozzá,aki értékeli a jó húsleves után a k.rvás cuccot,és képes vad dolgokra is...és ismeri a határokat...


kitartás,nem sok férfi ilyen,de ha megtalálod,nincs akadálya a boldogságodnak...

2011. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Két nő lakik bennem: az egyik meg akar ismerni minden kalandot, át akar élni minden örömet és szenvedélyt, a másik viszont hétköznapi életet szeretne, biztonságot, nyugalmat, boldog családot. Én vagyok a háziasszony és a szajha, két lélek egy testben, akik egymás ellen harcolnak."


Idézet Paulo Coelho - Tizenegy perc c. könyvéből

2011. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak tudnám, mi értelme ezeknek a fake kérdéseknek????
2011. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:33


Mi az hogy nem sok férfi ilyen? Szerintem a kamuprobléma írója rátapintott a lényegre. Nőből nincs ilyen!!!

2011. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Hú, Coelho elég átlagosan ír...nem csoda, hogy egy könyve sem kötött le.
2011. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!