Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek, mi jelenti 'titkot'...

Kinek, mi jelenti 'titkot' egy apa-fiú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
...A 'titkot'...
2011. febr. 19. 22:40
 2/11 anonim ***** válasza:
??? Mármint a kettőnk titka vagy az, amit féltve őrzünk egymástól?
2011. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A köztetek lévő kapocs titka..
2011. febr. 19. 22:54
 4/11 anonim válasza:
2011. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem korán elváltak a szüleim, apás voltam. Kb. 3szor vagy 4szer próbáltam apámmal beszélni, hogy vele akarok élni.(Anyámmal szar volt, rajtam vezette le a kudarcát,laza 14 év szívás mire elmenekültem otthonról) Mindig volt egy kifogás hogy majd később. Aztán később lett, aztán marha késő. Aztán majdnem negyven lettem mikor egyszer tényleg kellet volna apám segítsége, hogy nála lakhassak. Volt kifogás. Az érdekes az, hogy a második nejével nincs közös gyerek, viszont a keresztgyereküket ők nevelték fel mivel ittak az igazi szülei. Nem vagyok féltékeny rá, de ő el is és vissza is költözhetett mikor úgy alakult.

Szóval a kapocs titka... Ledobálta kedvemért a békákat a kanális partjáról kaviccsal, értem jött az óvodába és biztos hogy nagyon szeretett. De igazából, ha valaki megkérdené hogy milyen ember is az apád, hát nem tudnám megmondani, mert nem hagyja hogy megtudhassam.

Persze nem gondolom, hogy minta apa lettem, de együtt grundolok minden fost a fiammal, mikor együtt vagyunk nem apa fia viszonyra törekszem, hanem barátra vagy haverra mikor mit igényel. Vagy bármire csak tudja, hogy ki vagyok, ezen keresztül talán magát is jobban megismerheti. Idővel.

40/f

2011. febr. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
..köszönöm az őszinte választ....még nyugodtan mondhattok...
2011. febr. 20. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én nő vagyok, de szerintem hogy az apa mutasson példát, és követeljen. Szeretettel. Ne vegye pajtásnak a fiát, hanem fiúnak.

Olvasd el: Eric From: a szeretet művészete

2011. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok amiket a gyerek inkább az apjával beszél meg. Lehet ez akár szexualitással kapcsolatos is pl. Ezeket nem kötik az anyuka orrára. Szerintem nem kell aggódnod valószínűleg nincs nagy összeesküvés a hátad mögöt.
2011. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fürdök,apám jöhet pl:borotválkozni.Hugomat má nem engedem be.
2011. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi férjem nem a gyerekeim apja, mert a nagyibbikétól elváltam, a kicsié pedig meghalt. Mindkét gyerekem fiú.

A nagyobbiknak nincsenek "titkai", mert azokat is velem beszéli meg, bár én mindig noszogatom a férjem, hogy próbáljon "titkos" dolgokat megbeszélni a gyerekkel, de az inkább hozzám jön, ha valami van.

Pl: nincs kedve tornázni, írjak igazolást - a párom mintagyerek volt, ha megtudná, lenne balhé

Hétvégi bulinál engem hív, hogy menjek érte, mert kicsit részegebb, mint kellene - a párom azt mondja, haza tud jönni busszal is

Új barátnő - a párom szerint nem két hetente kellene cserélgetni.

A kicsinek már inkább vannak "titkai", de azok meg olyasmik, amivel engem akar a kicsi meglepni, de kell hozzá felnőtt segítség is.

- Tortasütés anya szülinapjára, vagy bármikor amikor tortát akarnak enni - a mosogatás úgyis az enyém + ha nem sikerül a dolog, mert igen kétbalkezes mindkettő, akkor süthetek magamnak, csak nem szabad tudni, hogy az az enyém lesz.

2011. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!