Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a "nyitott kapcsolat"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a "nyitott kapcsolat"? Azt jelenti, hogy kapcsolatban vagy, de félred*ghatsz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 16:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Avagy nyílt kapcsolat. Ez a megcsalás legalizált formája?
2010. nov. 28. 16:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából igen. Együtt vagytok "hivatalosan", de attól még azt csinál a másik azzal akivel akar, amit csak akar...
2010. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja.. sztem ez nagyon gáz.
2010. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a fajta kapcsolat az esetek 99,9%-ban nem működő képes...Vagy csak az egyik fél tudja átadni magát ennek a lehetőségnek, viszont, ha már rögtön ezzel nyitjátok a párkapcsolatot, akkor utólag nem lehet reklamálni, hogy te nem így gondoltad...

Szerintem ez mind egy nőnek, mind egy férfinak egyformán megalázó...

Folyton gumiban tudnátok még egymással is dugni, arról nem is beszélve, hogy amikor megcsókolnád a párodat és eszedbe jutna, hogy mi van, ha előző nap más répája volt a szájába, vagy másik lánynak nyalta a sunáját, akkor az egy kellemetlen érzés tud lenni...

2010. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Ez két esetben működik:


1) Olyanoknál akik TÉNYLEG szeretik egymást és nem csak mondják, ám tapasztalatszerzésre/testiségre van szükségük. Ilyenkor a kapcsolat felesleges feláldozása nélkül tehetik meg.


2) Olyanoknál akiknek már nem fontos a másik, de a "B" terv biztonsága (úgyis ott a másik) mellett akar félredugni.

2010. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy amíg tudja, hogy hol az otthon addig tőlem annyi répát majszol amennyit csak akar.
2010. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában a 2-es megoldáskor részesítik előnyben...

Mert ugye mi van, ha a másiknak mégsem kell az illető, akkor még jó talonban a "megalázott" megcsalt kedves...

2010. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Liberális félállatok gyakorlata a fűvel-fával kúrásra.
2010. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából az utolsüval értek egyet. Egyébként a kifejezést csak Facebookról ismerem, ahol döbbentem láttam...
2010. nov. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!