Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom soha nem tud és nem is...

Párom soha nem tud és nem is akar fedezni az anyja előtt! Ugy hivja fel hogy szia anyukám de közben hallani kellene! A fedezést arra értetem hogy multhéten meg emlitettem anyosnak hogy mi lenne ha most szombaton eljönnének hozzánk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De mondtam majd ugy is megbeszéljük!Közben voltak gondok a munkah.-en!Meg anyukámék meghivtak bennünket étterembe vacsizni!Kedvesem azt mondta anyucinak hogy én elfelejtettem!Ebből veszekedés lett!
2009. febr. 13. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Én háromszor elolvastam, de nem értem a kérdést....
2009. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak általában gyengébbek a diplomatikus hazudozásban, mint a nők. Pláne anyuci előtt.
2009. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem mi a problémád....
2009. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

20szor elolvastam és azt hiszem rájöttem.

Szóval: megbeszélted az anyósodékkal, hogy mennek hozzátok szombaton. DE nem beszéltétek meg biztosra. És közben gondok voltak a munkahelyen, meg anyukádékkal vacsiztatok étteremben. És a párod nem védett meg az anyjával szemben, hanem azt mondta elfelejtetted. Erre gondoltál?


Ha igen, akkor gondolom túlságosan függ az anyjától, vagy tart egy kicsit tőle. Mondd meg neki, hogy azt szeretnéd, ha ezentúl kiállna melletted. De abba is gondolj azért bele, hogy mégis csak az anyja...

2009. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

De "most szombat" még csak holnap lesz...

Nem lehet valahogy korrigálni a dolgon?

2009. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj mikor én mondtam hogy hívja el az anyjáékat akkor ő mondott nemet!Az én családom pl.még egyszer sm volt itt nálunk ebédelni vagy ilyesmi!Mert a párom nem kedveli őket!
2009. febr. 13. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hivd fel anyosodat, es mondd el neki, hogy mi a helyzet. Holnap mentek anyukaddal etterembe vacsorazni, ugye?

Ettol fuggetlenul anyosodek holnap felmehetnek meg holnap ebedre hozzatok, nem?

Nem nagyon ertettem amit kerdeztel, de talan rajottem.

Miert fogalmaztal ilyen nehezen?

2009. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy a párod nem kedveli anyudékat, de te meg főzőcskézel az ő anyjának? Miért hagytad, hogy így legyen?Vigyázz mert ha a párod már most nem kedveli a szüleidet, akkor később téged is azonosítani fog velük.Nem szabad megtagadni a saját véred, habár belátom nem ismerem a hátteret.
2009. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
sztem meg, ha nem képes együttműködni, akkor hagyd ott.
2009. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
komolyan mondom gyerekek, ne csináljatok ilyet!ROHOGO GORCSOT KAPTAM!!! eloszor azt hittem én vagyok huje ,mert én is háromszor olvastam el és nem értettem a kérdést, de amikor az elso válaszadót is elolvastam már kipukkadtam a nevetéstol.kedves kérdezo továbbra sem értem, de ilyet életemben csak egyszer rohogtem vagy tíz évvel ezelott.koszonom neked és neked is kedves elso.még most is rohogok , egyre csak rohogok
2009. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!