Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párotok exbarátnője, a nővére...

Párotok exbarátnője, a nővére barátnője is, és eljönnének a gyermeketeket megnézni, mit szólnátok ( amúgy normálisnak tűnt)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Az én expasim is eljött megnézni a babát. Teljesen kultúrált baráti a viszonyunk. A férjem nem csinált belőle ügyet, sőt jót beszélgettek. Sajnos az expasi felesége elég tuskó, így romlik a viszony:( Nem visel el senkit a férje körül, lassan már férfiakat sem.
2011. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hozzánk is eljött a párom volt barátnője. Akkor találkoztunk másodjára (előtte az esküvőnkön, engem nem zavart, hogy meg akarja hívni, az én exeim is ott voltak), és nagyon jól esett a figyelmessége. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, összefutunk néha.
2011. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ez fel sem merült,egyszer futottunk össze a városban,akkor odajött,hogy megnézheti e a lányunkat. Engem zavart mert elkezdett volna csacsogni a férjemmel rám meg nem is nézett,szépen elköszöntem aztán fogtam és eltoltam a babakocsit.
2011. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tolerálnám, nem tehetek róla. Én sem hívnám oda az exem. Számomra ez abszurd.
2011. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Elég aberrált, hogy akivel kefélgetett azzal bármilyen kapcsolatom legyen.

Elég vizuális vagyok. Elképzelitek milyen jól mutattak annó az ágyban?

A kérdező barátnőről írt és nem volt feleségről meg családról. Azt lehet, hogy másképpen kezelném, ott már gyerekek vannak, és kell a jó viszony.

2011. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy zavarna-e. Ha találkoznánk velük sem mutatná meg nekik a férjem, mert mindegyikkel rosszban mentek szét, barátságról szó sem lehet.

Az exeim nem kíváncsiak a babára, illetve akivel tartom a kapcsolatot az egy közösségi oldalon meg szokta dicsérni a képeken, de személyesen nem találkozom vele. A másik 100%osan kizárt az életéből, ha találkoznánk elfordulna.

2011. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mifelénk nem szokás az exekkel tartani a kapcsolatot, szó sem lehet róla. Ha nomális ha nem.
2011. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
ide nem jön egy ex sem, az tuti :P
2011. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Hát hozzánk tuti nem jönne.Sem az övé, sem az enyém.
2011. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem engedném. Bár engem zaklatott a párom exe. Azóta nálunk minden ex tabu téma.
2011. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!