Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mindent tennél meg ha...

Mi mindent tennél meg ha külföldön lennél egy évig? Amit otthon nem mernél?

Figyelt kérdés

pl feliratkoznál külföldi társkereső oldalra, mert úgysem ismer senki, és csak az önbizalmadat növeli? vagy elmennél egyedül egy bárba, amit otthon sosem mertél? Miket tennél meg?

kort és nemet is légyszi


2011. febr. 20. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Semmi olyat, ami itthon nem vállalható fel.


huszoniksz/F

2011. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

én a drogokat tekintve mindig jókislány voltam, sosem próbáltam. de ha elmennék hollandiába, tuti kipróbálnám :D

23/L

2011. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem a vállalhatóságról van szó. én olyasmikre gondoltam, amiket nem MERNÉL mert félnél az emberek reakciójától. Tehát pl fel mernéd venni azt a ruhát, amit otthon nem. Én legalábbis. De pl nem bonyolódnék egyéjszakás kalandokba, mert az az erkölcseimmel ütközik
2011. febr. 20. 11:59
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
semmit sem csináltam anno, amit itthon ne mertem volna. Hiába más ország, attól én még ugyan az maradok.
2011. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mert itthon nem merem, csak nem annyira élvezetes:

Napi rendszerességgel járnék órákig sétálgatni és gyönyörködni a tájban.

Budapesten élek, itt nincs miben gyönyörködni meg a levegő minősége se túl élvezhető, de pl egy tengerparton vagy Írországban esetleg Új-Zélandon hatalmas sétákat tennék.

2011. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Előzővel egyetértek, én is Budapesti vagyok és nagyon sokszor érzem hogy sétálhatnékom van de elveszi a kedvem amint kilépek az utcára. Ha más országban lennék tuti minden nap lehetőségeim szerint járnék sétálni.

18/L

2011. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12:03-mal értek egyet. Én se tennék semmi olyat, amit itthon nem. Nem azért, mert nem merném, hanem mert valóban, attól én még ugyanaz maradnék. 30/N
2011. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amit írtál, egyedül egy bárba beülni egy pofa sörre, vagy akár legurítani néhány felest. Itthon is jutott már eszembe, de félek kinéznének, külföldön meg nem érdekelne. :)


N26

2011. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hát az exbarátom a munkatársaival bárokat látogattak, amit itthon soha

de csak mert egyiknek sem volt ott nője, mert csak a munka, meg a férfikollegák hónapokon át nyomasztóvá tud válni


én amikor kint vagyok azt vettem észre a magyarok sokkal hamarabb ismerkednek, barátkoznak egymással, valahol összetartanak és érdekes volt hogy ragaszkodnak is az emberhez, ami itthon totál pont az ellenkezője


amit még csináltam munka melletti "hawai" szauna, masszázs, kikapcsolódás, itthon ezt nem igényeltem a szürke mindennapok és a barátom mellé valahogy


tehát én lazábban élek kint, itthon többet aggodalmaskodom a pénz, a rezsi, a magánélet miatt


nem tudom ez miért van

2011. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ja és elfelejtettem írni, hogy vennék lottót, mert valahogy azt vettem észre mindig külföldiek nyernek

pl hallottam egy 17! éves srácról, kiment amerikába, megnyerte a lottót és csak azért dolgozik, hogy megtanulja mi a munka :)

és még hasonló ilyenek.

2011. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!