Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Hogy johetnenk...

Most mi van? Hogy johetnenk össze? (bővebben lent) 15f Gyenge idegzetű vagyok, meg paranoiás is, beismerem.

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány (16), Felvidéken lakik, (Érsekújvár kornyeke ha valakinek mond valamit, én meg budapesti vagyok) Pár hónapja ismertük meg egymást, nagyon jólkijovunk, megijedtem, kedves, okos, vicces, szép meg stb, ami csak kell. Odáig sikerült eljutnom hogy facebookon beJelolt hazastarsnak, de hivatalos járás meg nincsen, úgy tervezem ha egyszer talakozunk onnantól mar magától alakulnak a dolgok, azelőtt lehetetlen volna belemenni.

Na mármost van rá konkurencia, akiket lekoptat, merthogy egy előző kapcsolatában nagyot csalódott és tudja hogy azokkal se járna jobban. Ezenkívül van egy másik fiú (17) aki tetszik neki, nincs belezugva, csak tetszik, az viszont mindig lekoptatja.

Ami igazán aggaszt hogy ( bocsanat, de én nem vagyok egy bulizos fajta) hogy az utóbbi időben naponta eljár bulizni, és ott más is lecsaphat rá...

Lehet hogy én vagyok paranoiás de ezen egész nap aggódom, nem elég hogy folyton rajta járjon az eszem..... Lehet hogy hülyén hangzik amiket most osszeirtam, de valaki vigasztaljon meg, vagy írjon valamit, mert gyenge idegzetű vagyok és ezt nem bírom....


2011. febr. 20. 14:03
 1/9 A kérdező kommentje:

Ui:

- bocs a helyesírási hibákért, de ilyen lelkiállapotban.... meg ipaden egyébként sem egyszerű ékezeteket előidézni

-A három szereplő közül egyik sem előnytelen külsejű

-Ne rakassatok át a szerelem-szex temakorbe, mert ITT komolyabb valaszokhoz szoktam, oda meg elég sok proszto jár, és hamar az oldal aljára kerülnek úgy, hogy semmivel nem lettem okosabb

2011. febr. 20. 14:06
 2/9 A kérdező kommentje:
"Jól kijovunk " után nincs "megijedtem" nem tudom hogy mi akart lenni és hogy került oda...
2011. febr. 20. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is: amíg nem mondod el neki,h ogy mit érzel, addig szabad préda.

Másodszor: ha össze is jönnétek, Érsekújvár-Budapest elég nagy távolság, maximum távkapcsolatként lehetne megvalósítani. Az pedig nem tesz jót 1 kapcsolatnak sem. Ebben a korban pedig halálra van ítélve. Mert pl. a ti esetetekben. A lány nyilván akkor is eljárna bulizni, te pedig otthon idegeskednél, féltékenykednél. A féltékenységet pedig pláne egy távkapcsolatban, ahol úgyis alig találkoztok, végzetes.


Ha már most féltékeny vagy, nem fogod tudni elviselni a gondolatot, hogy nélküled menjen bulizni.


Szerintem keress inkább Bp-en barátnőt. Az Érsekújvárit pedig tartsd meg barátként.

2011. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Újvár környéki? Hiába, innen sokan választanak :)

/Egy szintén Újvár környéki/

2011. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amig nem is talalkoztatok, miert ne mehetne el bulizgatni meg mas pasikkal talalkozni? Amig nem is latott eloben, meg nem ismer, nyilvan nem fogja elkotelezni magat melletted, szerintem ezt nem is varhatod el tole. Szerintem te is hagyd nyitva az ajtot mas csajoknak is, nem csak o letezik a vilagon. ha meg megis, akkor miert nem talalkoztok minel hamarabb?
2011. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én is távkapcsolatban élek, és hát nálunk azért nagyobb a távolság... laza 1200 km, mégis több, mint másfél éve együtt vagyunk :)

szal távkapcsolat működhet tapasztalatból tudom... de ahhoz maximálisan meg kell bízni a másikban, mint minden kapcsolatban.

sok sikert!


17/L

2011. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Első: Tudja hogy mit érzek, de nem tud se igent se nemet mondani, és ezt nem kifogaskent mondta, hanem tényleg nem tud, azért kellene az hogy találkozzunk.

Valamint ersekujvarra átszállás nélkül egy óra negyvenakarhany perc az út vasúttal, ami annyi mint mondjuk a pénteki csucsforgalmoban eljutni rakoscsabarol a normafaig, vagy kapoaztasmegyerrol Csepelre.

2011. febr. 20. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor eddig miert nem talalkoztatok, ha kevesebb mint ket ora oda az ut?
2011. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

83%: Igen, szép lányok élnek ott, bár sokan annyira tudnak magyarul, mint én szlovákul :)) azaz semennyire...


81%: nem várom el hogy elkötelezze magát, pont ez a bajom! Más csajoknak meg nyitva hagynám az ajtót, de ha öt szeretem.... Amúgy meg hogy idáig miért nem találkoztunk nagyon jó kérdés, de ha rajtam múlik ezen miharabb valtoztatok (ha nem késő...)


17L: persze, a 21. Században pár kilométer nem leküzdhetetlen akadály :)

2011. febr. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!