Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normális dolgok egy...

Ezek normális dolgok egy házasságban? Vagy tényleg én vagyok a paranoiás már megint, és túllihegem a dolgokat? Ti ezt mire vélnétek. Nemet és kort is irjatok!

Figyelt kérdés

-Nem csókol meg rendesen szinte amióta összeházasodtunk,azaz két éve.Szájrapuszit ad magától de rendes csókot csak felszólitásra,és az kb.olyan érzés hogy érze rajta hogy nem szenvedélyből teszi,hanem azért mert attól fél hogy ha nem ad,akkor cirkusz lesz.Magyarázatot nem adott,csak hogy "reggelente néha a fogkefétől is rosszul van"

-Foggalmam sincs a pénzügi helyzetünkről,semmiről,több ezer eurós veteránokat(most van kb.11db) vesz a hátam mögött,mert szerinte nekem ahoz nincs közöm,mert az a cég pénze.Ugyanugy a házunk,és az autónk is céges néven van.Közösön semmi.A cég meg az övé.Csekkeket,bevásárlásokat fizeti.Közös bankszámlánk nincs.

-Fűnnek fának rám panaszkodik,hogy én milyen rossz vagyok,miket csinálok,közben azt mondja szeret.De ezt nem érzem,számára az az eggyütlét hogy este a tv előtt átölel a karjával és elalszunk,meg kb.hetente 1x-2x van szex.Elhanyagolva érzem magam,és magányosnak.Nem ilyen volt a kapcsolatunk a házasság előtt,számomra ő volt maga a tökély.


2011. jan. 13. 13:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
hát ez a helyzet valóban nem valami rózsás ... :-S
2011. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

hát... szerintem nem normális, de kinek a pap, kinek a papné.

Az a lényeg, hogy ezekszreint szerinted sem normális. És itt vége is van a dolognak, mert csak ez számít.

Próbáltál már ezekről komolyan beszélni vele? Külön kasszán vagytok, hogy te semmiről sem tudsz?

Én nagyon óvatos lennék a te helyedben.

2011. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
hát énis óvatos lennék, ki tudja mire vagy kire (?) költ ugy hogy neked fogalmad sincs róla, bennem biztos felmerülne... ha meg van is annyi pénzetek hogy ennyi dolgot vegyen, akkor egyrészt nagyon szerencsések vagytok másrészt attól még kellene tudnod róla hogy is álltok... napersze... lehet hogy "jobb ha nem tudsz róla" hogyan keresi meg azt a pénzt? fene tudja... ... ...
2011. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg rosszul hangzik. Próbálj leülni vele, és higgadtan elmondani, hogy ezek a dolgok miért esnek rosszul neked. Vagy mutasd meg az itteni válaszokat. (Ha kiakad, mondd, hogy ez név nélkül megy.)
2011. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Mi sem csókolózunk már annyit, mint az elején. Nálunk is van, hogy hetekig nem csókol meg, stb.

Nálunk elvileg van mind2nek bankszámlája, mert nem döntöttük még el, hogy melyiket szüntessük meg. De van rálátásunk egymás számlájára, és a kiadásokat is együtt fizetjük.

A lakás az ő nevén van, mert azt a házasságunk előtt ő vette. Autó pedig mind2nek sajátja van, kinek-kinek a nevén.


Egyébként néha én is elhanyagoltnak érzem magam. Olyankor egyszerűen közlöm vele, hogy elhanyagoltnak, magányosnak érzem magam, és foglalkozzon velem, csináljunk valamit. Mindig azt mondja erre, hogy akkor találjam ki, mit és mikor szeretnék vele csinálni, és akkor megcsináljuk. Ha virágot akarok, azt is közlöm vele. A célzásokat nem nagyon értette, szóval direktben kell vele beszélnem.


Szerintem te is beszélj vele. Olyan időt válassz, amikor nem fáradt, ideges. Pl. egy szabadnapján, amikor jó a kedve. És mondj el neki mindent, ami téged bánt.

2011. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
azért azt hozzátenném, hogy a heti 1-2 szex nem kevés. szerintem átlagos. főként, ha nem huszonegykét évesekről van szó. szóval ne ebből indulj ki, kérdező.
2011. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Mi még nem házasodtunk össze ,csak 8 hónapja lakunk együtt a szüleinél így a pénzügyekhez nem tudok hozzá szólni.De igen mióta hozzáköltöztem csak megpuszil de még néha arra is figyelmeztetem,a csókról meg ne is beszéljünk,este általában ő a földön fekszik és a laptopon játszik én az ágyba tv-ek ha néha napján együtt tv -ünk akkor egymáshoz se bújunk,azt is csak nagy ritkán.
2011. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Antóniaa ***** válasza:

Miket hallasz vissza,miket panaszkodik Rád? Mit csinálsz rosszul szerinte? Abból már leszűrheted hogy mit gondol. Én azt tanácsolom, légy résen...

A másik megoldás, változz meg egy picit.. Változtass frizurát, legyen nagyobb önbizalmad, az írásodból úgy tűnik anyagi gondjaitok nincsenek, így megteheted hogy költesz magadra. Változz át, ne törődj vele ha nem akar közeledni, Te légy vidám és kiegyensúlyozott,elbűvölő. Biztos feltűnik neki, és akkor érdekli miért is lettél picit másabb... Lehet hogy megszokta az együttéléseteket,természetesnek veszi hogy ott vagy a háta mögött. Talán ellaposodott részéről a kapcsolat. Dobd fel, de ha így sem változik a helyzet, akkor tényleg gáz van...

2011. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
13:54 és ez nektek jó???
2011. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Antóniaa ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:54


Na ez viszont gáz... 8 hónap együttélés után. Mi lesz 20 év múlva,meg ha esetleg gyerek lesz...

2011. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!