Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt csinálja, vagy én...

Tényleg ezt csinálja, vagy én vagyok "paranoiás"?

Figyelt kérdés

szóval, a legjobb barátnőmet öt éve ismerem. 3 éve vagyunk legjobb baátnők, ha mondhatom ezt. kb. másfél éve kezdődött egy bizonyos dolog. megismert 2 srácot. én is megismertem őket, ő összejött az egyikkel, és pedig közel voltam ehhez a másikkal. ikrek voltak, de nem ez a lényeg. az én "pasim" egyik ismerőse felvett msn-re. jó haverok lettünk, de egy idő után nem volt fent soha. a barátnőm is ismerte őt, és azt mondta nekem, hogy valami gáz van az msn-jével.-hozzáteszem ez az ismerős külföldi és nem magyarul beszélgettünk.- nem sokkal később, felvett engem msn-re az új címével, és csodák csodájára magyarul írt. nem fogsalmazott valami helyesen, de magyarul. olyan dolgokról írt, amikről úgy tudtam csak a b.nőm és én tudunk. nem titkok meg ilyesmik. amikor kérdeztem, honnan tud róla azt mondta h a barátnőmmel beszéltek róla. jó sokáig elvoltunk, eközben a srác akivel majdnem összejöttem, valamiért a fejemhez vágta hogy győlöl. nem beszélt velem többet. a másik srác viszont, akinek állítólag eddig is tetzsettem, de miel haverok voltak nem próbálkozott, most beindult. azt mondta tetszem neki, és hogy őszinte legyek egy idő után, ő is nekem. aztán ebből az lett hogy szeret. utána "szakított" velem. ez furcsa mert őszinte leszek csak msn-en ismertük egymást, szóval sokat nem is vártam, de folyton ígérgette hogy idejön. aztán jött azzal hogy szeret nem tud nélkülem élni, és vissza akar kapni. ezelőtt álmodtam valamit. azt hogy a b.nőm azt mondja ő csiálta az msn címet, és ő hülyített a fiú szerepében egész végig. elgondolkodtam rajta. minden összeillett. kiborultam. megkérdeztem a b.nőmet, rávezettem a dologra, de tagadta azt mondta sokkal fontosabb vagyok neki annál, hogy ezt tegye velem. lehet mégis hogy ő volt? féltékenységre nincs oka. nem tudok mit kitalálni, hogy mért tette volna? és ha mégis ő lehetett mit csináljak? ja és még egy ok: mindig egyszerre voltak fent msn-en, és a b.nőm rendes msn-en a srác pedig ebuddy-n. és soha nem írtak egy fél mp-ig sem egyszerre.


köszönöm a válaszokat!!!


2009. dec. 31. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez a levél ocsmányúl van megírva, Sehol egy nagybetű,Ez az írás egy dzsungel. A barátnőd meg egy hülye, kár vele barátkozni. Inkább tanúld a magyarnyelvtant.
2009. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez az írás egy dzsungel.Se nagybetű, se értelem nincs benne. Egyébként,az ilyen barátnő nem barátnő!Inkább ülj le, és tanúld a nyelvtant, és a helyesírást!
2009. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivaaaaaaaaaaaaaaaaaan?????????
2009. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszkat, de nem azt kértem, hogy az íásomat pocskondiázzátok! tudok rendesen is írni, nem kell nyelvtant tanulnom, csak szimplán bíztam abban hogy kapok rendes válaszokat is! amúgy meg nem azt kérdeztem hogy barátkozzak-e vele, hanem hogy én vagyok hülye vagy tényleg ő csinálja ezt. aki rendes választ tud írni, annak megköszönöm.
2009. dec. 31. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk,és te sem.Csak Ő
2010. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer talán kiderül.Előbb utóbb elszólja magát-
2010. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ha mégis ő az, akkor nagyon ngyon jól csinálja...
2010. jan. 1. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!