Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a dologról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a dologról? Igazam lenne?

Figyelt kérdés
Tehát féléve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolat elején nagyon figyelmes volt, és mondhatni romantikus. Ha két napig nem láttuk egymást írta, hogy hiányzom stb. Nekem nehezen ment kiadni az érzéseimet, amiket ő néha hiányolt is. Aztán mindketten úgy igazán szerelmesek lettünk, viszont van, egyre többször(ilyen-olyan okok miatt) egy héten egyszer tudunk találkozni és a hiányzol teljesen kimaradt részéről...Ha én írom, mindig visszaír egy nagyon aranyos sms-t hogy én is nagyon stb. De nagyon ritkán mondja magától...ez nem azt jelenti, hogy nem is hiányzom neki? Azt mindig mondja, hogy szeret, de egyszerűen ez elmarad vagy nagyon ritkán..De ha én írom mindig aranyosan reagál, de azon agyaltam hogy mit is írhatna mást, hogy ne sértsen meg. Szerintetek ez micsoda?
2011. szept. 27. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg elfoglalt lehet. Te meg időmilliomos vagy és irreális elvárásaid vannak. Pl. ha suliban van vagy dolgozik ott teljesítenie kell, nem azon agyalnia hogy irjon neked kedves becéző SMSeket. Keress magadnak elfoglaltságot, munkát majd nem lesz neked sem időd ilyen ostoba kérdésekre...
2011. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát Ő nem dolgozik jelenleg sehol, szóval programja van, barátaival, de én nem azt kérem hogy minden percbe írjon. Hanem, hogy mondjuk amikor már egy hete nem láttuk egymást, mondana egy annyit, hogy hiányzol...Sajnálom, lehet buta kérdés, de nekem ezek alapján úgy jön le, hogy nekem hiányzik neki viszont én nem vagy nem annyira..
2011. szept. 27. 09:51
 3/5 SwedishTime ***** válasza:
Attól, hogy nem mondja, még hiányozhatsz neki! Nekem is volt iylen időszakom, hogy hiányzott a párom, de nem írtam meg neki levélben, smsben. Lehet így van beállítva, hogy nem érzi hogy mondania kéne.
2011. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod, hogy nem küld minden órában egy szívecskét.
2011. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. Egy kicsit félreértettek egyesek. Nem várom el, mert neki sok pénzbe kerül az SMS. Szóval mi absz. nem SMS-ünk max én írok( mert nekem ingyenes, neki nem) és néha visszaír. Naponta kétszer beszélünk pár percet és egy héten találkozunk szóval azt hiszem, hogy az hogy néha telefonba oda mondhatná hogy hiányzol magától, ezek után nem nagy elvárás. Más dolog ha tényleg nem az a fajta...bár régen az a fajta volt akkor úgy tűnik.
2011. szept. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!