Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós elveheti tőlünk a...

Anyós elveheti tőlünk a kislányunkat?

Figyelt kérdés

Ronda nagy veszekedés volt múlt hónap végén, a férjemmel együtt besokaltunk, és összeköltöztünk egy meleg barátunkkal.

Anyós próbált nagyon alánk tenni, most azzal fenyegetőzik, hogy bejelenti a gyerekvédelmisnél hogy egy abberált férfivel élünk együtt, aki biztos molesztálni fogja a lányunkat. Még ha fiunk volna.

Van esélye?


2011. febr. 21. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


És ha a baba testvére lenne meleg, vajon mit csinálna?

2011. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
ennél nagyobb biztonságban senki mellett nem lenne egy lánygyerek, nem igaz?
2011. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tud mit tenni, Magyarországon a homoszexualitás nem törvénytelen (az, hogy mennyire elfogadott már más tészta).

Ne féljetek, bár nem vagyok jogász, de szerintem biztos nem tud elérni semmit.

Azért egy gyerek "elvétele", főleg a szüleitől, nem megy olyan könnyen.

L/23

2011. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Hivatalosan meleg pár nem vállalhat gyereket Magyarországon. Nos nálatok nem erről van szó, szóval éppen nem veheti el, de a gyerekvédelemnek bejelentheti, hogy ennek a következménye mi, azt nem tudom, de elvenni nem fogják.
2011. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy anyós ekkora hadibarom, hogy ilyennel fenyegetőzik????? :S:S:S Szörnyű...
2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha tényleg csak annyi az egész, hogy meleg és nem egy drogbáró vagy egy baltásgyilkos akkor nem vehetik el tőletek a kislányt.
2011. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ez szánalmas..ez alapján nem veszik el a gyereketeket. Az durva diszkrimináció lenne.
2011. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A meleg férfiak a fiúkat/férfiakat szeretik, a heteró férfiak a lányokat/nőket. Ergo a saját fiától jobban kellene féltenie az unokáját.
2011. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Annyiban igaza lehet, hogy nem tesz jót a kislánynak ha egy ilyen felnőttel él együtt. Na de emiatt nem tudja elvenni tőletek.
2011. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%
Nem kell azért az anyóst sem leköpni. Biztosan jót akar, mindenhol vannak súrlódások, de egy segítő nagymama nagyon hasznos. Mi 2 évig éltünk a férjeméknél, és a mai napig hálás vagyok neki azért a sok segítségért amit adott nekünk. Bárhova elmehettünk a gyereket jóhelyen tudtam és nagyon okos lett a kislányom, mert 2 évesen már folyékonyan beszélt, mert valaki mindog foglalkozott vele. Amikor elköltöztünk, jött a második gyermekünk, és sokkal nehezebb volt egyedűl két gyermeket nevelni amikor a férjem dolgozott.Inkább békűljetek ki az anyóssal, mert akkor jobban jártok.
2011. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!