Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom 16 éves, összejött...

Unokahúgom 16 éves, összejött egy 32 évessel. Anyjának nem meri elmondani, nekem szólt. Hogy vágjak én ehhez jó képet?!

Figyelt kérdés

Én vagyok a "jófej nagynéni", ezért tegnap bevallotta, hogy neten összejött egy 32 éves fickóval. Szerintem a kiscsaj még külön élvezi, hogy ez egy titkos, romantikus kapcsolat. Teljesen beleéli magát a Júlia szerepbe. Azt tudni kell, hogy unokahúgom nem egy korát meghazudtolóan érett típus. Hallani kell, ahogy hisztizik, ha az anyja kér tőle valamit, mondjuk, hogy segítsen krumplit pucolni. Duzzog egy sort, aztán, mint egy kislány bújik vagy hozzám vagy az anyjához.

Ezért elgondolkodtató számomra, mit akar tőle egy 32 éves ffi. Egy felnőtt egy félig gyerektől.

Eddig saját korosztályából volt pár 1-2 hetes kapcsolata.

Engem az egész azért is aggaszt, mert rám bízta a titkát, amit ugye, őrizzek meg. De ha később kiderül, hogy állok meg nővérem előtt, ha én tudtam róla?!

Most én vagyok egy begyepesedett, hülye vénlány, vagy titeket is aggasztana ez a kapcsolat?

Minden tippnek, hozzászólásnak örülök, amiben leírjátok, ti mit tennétek a helyemben. Köszi!


2011. febr. 21. 19:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem lenne akkora gond, ha a lány érettebb lenne. Így nem hiszem, hogy komoly lenne a dolog..
2011. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztesd az internetes ismerkedés veszélyeire. Ha találkoznak, csak nálad találkozhassanak, így még jó fej is lehetsz, hogy befogadod őket.
2011. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy meg kéne tudnod ki ez a pasi, szépen finoman kiszedni a leányzóból, és felvenni vele a kapcsolatot. Elvégre neten ismerkedtek meg, tehát nem szabad benne bízni, másrészt kiskorú lányról van szó.

Ha felkeresed a pasit, látni fogja hogy kontroll alatt van a lány, talán ez befolyásolja a szándékait.

2011. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem határozottan aggasztana. Nem szívesen szegném meg a szavamat, de megpróbálnám őt rávenni, hogy beszéljen az anyjával. Meg "véletlenül" hagynám, hogy elolvasson a netes kapcsolatok veszélyeiről szóló cikkeket.
2011. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%

Gondolhatod, hogy nem szellemi partnert keres benne a pasi. Ahhoz meg nem kell érettnek lennie, hogy megdugja (már bocs, de nehéz elképzelni, hogy bármi másra kellene neki).


Én nem avatkoznék bele.

2011. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gáz... Az ilyen "neten összejövős idősebb" pasik egy külön kategória... És veszélyesek... Mert az unokahúgodban nem egy jó kapcsolatot lát (mert pl mit szólnának a haverjai, ha kiderülne,hogy egy ilyen idős lánnyal jár?) hanem lehet,hogy csak 'az' kell neki,amit ettől a naív kislánytól meg is kaphat.

Én mindenképpen beszélnék a helyedben az unokahúgoddal, megmondanám,hogy el kell mondania, elmondanám a véleményemet stb... Ha nem hallgat rám,akkor meg az ő érdekében megbeszélném az anyjával. De nem biztos,hogy ez a jó megoldás...

2011. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

a 32 éves férfi csak egy lyukat akar, a 16 éves gyerek pedig titkos kalandot.


mindenképp meg kell akadályoznod!

2011. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

Hát két eset lehetséges szerintem.


Vagy a fickó lett bepalizva és a lányod idősebbnek mondta magát.


Vagy a lányod összeszedett egy pedofil állatot magának.

2011. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt nagy a veszély az internetes kapcsolat volta miatt is, de különösen az a rossz benne, hogy az unokahúgod éretlen. Mert ha kiderülne, hogy a pasi rendes, kapcsolatot szeretne, akkor meg lehetne oldani-de csak úgy hogy a lány érettebb a koránál. Én 18 éves vagyok, és a párom 42. Ő fiatalosabb a koránál, én pedig jóval érettebb vagyok, így úgymond "félúton találkozunk". Egyébként én nem a neten ismertem meg, már ismertem 2 éve mikor összejöttünk.
2011. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
19:51 vagyok: egyébként egy idősebb pasinak sem feltétlenül csak arra kell egy fiatalabb nő. Csak nagyon meg kell nézni, milyen a fickó, ehhez pedig már érettnek kell lenni.
2011. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!