Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul van az Unokahúgom,...

Rosszul van az Unokahúgom, vigyem ügyeletre? A szülei elutaztak én meg vigyázok rá. Olyan nagyon görcsöl hogy már hányt 2-szer és hasmenése van + csak fekszik egész nap.15 éves.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 2. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ezen kár gondolkodnod. Már indulj is vele. Ha pedig nem tud menni, hívd az ügyeletet.
2011. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
GYORSAN VIDD!
2011. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Virág6 ***** válasza:
38%
Ne is olvasd el!Vidd!
2011. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, azt mondta mindig ez van vele amikor megvan neki.
2011. nov. 2. 15:29
 5/10 Antimod ***** válasza:
Azért vidd el, abból baj nem lehet.
2011. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg felfázott, olyankor én is ilyen rosszul vagyok, ha megjön, de nem futkoshatok mindig ügyeletre. Szerintem ha azt mondja mindig ez van, akkor nem muszáj elvinni, meleg vizes törölközőt tegyetek a hasára, melegítsétek, plusz ugorj le a gyógyszertárba görcsoldót venni.
2011. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tök ugyanezek a tüneteim, ha megvan, szóval nyugi. Esetleg kérdezd meg szokott e ilyenkor valami gyógyszert bevenni. Nekem a meristin és cataflam kombó csodákat tett ilyenkor...
2011. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért még nem kell ügyeletre vinni...ha mindig ez van amikor megvan neki akkor valószínűleg Pre-menstrual szindrómája van..ha jobban lesz akkor menjen orvoshoz hátha felír nbeki valamit
2011. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez lehet a menzesztől, igen - ha nem lenne hasmenése, mondanám, hogy adj neki egy flectort EP-t, így viszont passz, mert a hasmenést az még ronthatja... Hasonló állapotban engem vittek már be a mentők, hát nem egy szép emlék, ahogy az orvosok hozzáálltak a problémához. Végül nagy nehezen adtak infúziót, de borzasztó flegmák voltak. MOndd a lánynak, hogy amikor nincs meg neki, ciklus 2. felében szedjen ligetszépét reggel-este. VAGY Premens tablettát 3 hónapig.
2011. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az anyukáját. Oké, hogy 15 évesen már meg tudja mondani, mit szoktak tenni ilyenkor, de egy tini hajlamos eltúlozni vagy elbagatellizálni a dolgokat. Ügyeletre emiatt még ne menjetek.
2011. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!