Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden összejött és belehalok...

Minden összejött és belehalok a szomorúságba, nincs kiút. Hogy másszak ki a gödörből?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem. Sok oka volt, de olyanokat is felsorolt mellé, amiről nem tehetek, például, hogy nem lehet gyerekem (PCO-m van), szőrösödik az állam, és ezért azt mondta, igénytelen vagyok (pedig próbálok tenni ellene, csipeszelem nap mint nap, de reggelre visszanő), sz@r az egész miatt alapból az önértékelésem, de már úgy vagyok vele, többé férfi hozzám ne érjen, mert megundorodik úgyis tőlem.

Szüleimmel is rossz a viszonyom, munkahelyem 2 hónapja megszűnt, nincs pénzem. A barátommal albérletben éltünk, hazaköltöztem a szakítás óta, úgy másfél hete. De mint említettem, szüleimmel sem jó a viszony. Munkát nem találok. Csak süllyedek bele az önsajnálatba, nincs erőm élni... Mit tehetnék..? Nem látom a kiutat, és hogy egyszer jó lesz nekem. Így nincs értelme..


2011. szept. 22. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Gyantáztasd az állad. Egy ilyen kis görény miatt ne bánkódj. Hidd el, lesz ennél jobb.
2011. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőgd ki magad, aztán kezd újra. Menj el egy endokrinológushoz és kezeltesd a hormonproblémád (ma már nem gond),csináltass egy új frizurár és kezdj el állást keresni.
2011. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A PCO és a szőr is a nem megfelelő hormonháztartás miatt van. Válassz v.milyen mozgást, ne tespedj bele az önsajnálatba. Testednek és lelkednek is jót tesz, ha sportolsz valamit, bármit. Nem kell versenysportban gondolkodni.

A pasi meg nem érdemi meg, hogy szomorkodj miatta.

Fel a fejjel, ne sajnáld magad, hanem sipirc, igenis jó csaj vagy!

2011. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kaposváron a Mór okatatókorházban van egy iszonyat jó fej endokrinológus doki.Oda próbálj meg eljutni.És egy ilyen pasi miatt nem bánkódj.Szedd össze magad.Te is értékes ember vagy ne hagyd hogy azt hitessék el veled,hogy nem...
2011. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
eggyet értek az előzőekkel!! Ne hagyd el magad!! Tudom nehéz minden össze jött egyszerre, de a mélypontból már csak felfelé tudsz haladni! Menj el fodrászhoz ne hagyd el magadat! Keress munkahellyet biztos hogy találni fogsz ne merülj el az önsajnálatba mikor egy szemétláda pali lerombolja az önértékelésedet!! Inkább változtass az életeden szedd össze magad biztos az eleje nehéz lesz de majd helyre jönnek szép lassan a dolgok, pár szál szőr miatt ne hagyjon el az élet kedved az semmi nyugodj meg nem vagy egyedül ilyesmikbe!!!! A pco val kapcsolatban: A pco nem egyenlő a meddőséggel, csak sok nőt ezzel riogatnak. Sok nő van aki azthiszi nem leeht terhes aztán azon kapja magát hogy pco=meddőség.. persze mégis nemsokára jön a gyerek olvass utána a neten!! Szóval semmi sincs elveszve!!
2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nekem is minden összejött.Én terhes lettem,de elment a baba,ráadásul mola miatt,de szerencsére nem volt vészes, párom,miután megtudta,hogy terhes vagyok,ő nem akarta.(Előtte igen) Fel a fejjel,nekem sincs munkám,keresek én is,tornázok,aztán csak lesz valahogy.
2011. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hé, fel a fejjel!

Kísértetiesen hasonló helyzetben vagyok, csak még mindez súlyosbítva egy kilátástalan országgal, mint hazámmal.

Most készülök tusolni meg bőgni egy sort, aztán (mivel éjszaka biztos nem sikerül elaludnom) hajnalig kiötlök valami világmegváltó tervet. De akkor sem hagyom magam. Én élni akarok.

2011. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Semmiképp ne hagyd el magad!

Ha egy ajtó bezárul,kinyílik egy új! Nézz egy másik állás után,gyantáztasd,vagy menj el végleges szőrtelenítésre.Nem tudom mi a problémád a szüleiddel,de biztosan megoldható,és ezt próbáld is meg helyre hozni,mert akár tetszik akár nem,egy időre hozzájuk kényszerültél,és ha nem szeretnének,be sem fogadtak volna.

Az olyan dolgokat mint pl.a barátod is tett,pedig sz*rd le,és az ehhez hasonlókat is mind.Nem fog vezetni sehova,de a gödörből már kint leszel.Ha szerzel munkát menj el,vásárolgatni,rengeteg hely van ahol olcsón márkás dolgokat tudsz beszerezni,ami még jó is,eddzél rendszeresen hogy ne hagyd el magad,menj fodrászhoz,vagy manikűröshöz,esetleg ha telik akkor wellness-hétvégére is.

Élni kell az életet,az ilyen esetekben pedig mindig talpra kell állni,és megmutatni hogy sokkal jobb vagyok mint hiszitek.És végül,sose fojtsd el az érzéseid,mert komoly gondjaid lehetnek.Sírd ki magad,aztán irány elölről kezdeni...talán jobb helyen érsz partot,mint most gondolnád! :)

Sok sikert a továbbiakban! :) :)

2011. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szomorú, nekem sokkal rosszabb dolgok jöttek össze 10 éve. Most van egy szép családom, anyagilag tök jól állunk, és szépnek látom az életet. Honnan tudod, hogy 10 év múlva nem ezt írod te is valakinek?
2011. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sirj egy alaposat utána pedig gondolt át mit tudsz tenni.Haladj lépésenként.Munkahelyet pl nézhetnél valami környező városban is,addig lakj a szüleidnél.És lehet a munkahelyen összejön egy uj kapcsolat is...:)
2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!