Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is csinál ilyet? Fürdés...

Más is csinál ilyet? Fürdés barátnővel.

Figyelt kérdés

Én mikor 16 körül voltam, volt egy legjobb barátnőm, még mindig az, és ha egymás otthonában aludt valamelyikünk, együtt fürödtünk. Abszolút nem volt semmi sexuális gondolat se cselekvés sem eszünkbe sem jutott. Csak addig is dumáltunk ennyi.

Most már kisgyerekeim vannak, és elképzelem ezt csinálnák. Hm.... miket gondolnék, de eszembe kell jusson saját példám is majd. A mi szüleink nem abalyogtak nem szóltak semmit. Nekik vajon eszükbe jutottak ilyesmik, vagy más kor volt még és azért, vagy .... Mit gondoltok ?

9O években volt ez.


2011. febr. 21. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

24 vagyok, férjezett, kismama. Nekem is van egy olyan barátnőm, akivel egy depisnek induló estén(ő volt depis, pasi ügy) együtt kerültünk a kádba. Jót röhögtünk egymáson, elmondtuk egymásról a véleményt(jé, mekkora popsi, fogyjál már, persze csak vicc volt és eszünkbe nem jutott a sexualitás ), és azóta még jobb a barátságunk. Ennek már pár éve, de nem bántam meg, és ő sem. Én nem találok benne kivetnivalót.

2011. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát én csináltam mást is a barátnömmel nem tudni a te gyereked csinálna e vagy nem engem izgatott a dolog de én már kb 11 éves korom óta vágytam csajokra is. de nem vagyok leszbi, férjem van már.
2011. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez egyénenként változó. Én elhiszem, hogy létezik ilyen, mindenféle szexuális tartalom nélkül, ahogy írtátok is. Én mondjuk nem tenném. Nekem is van egy-két bizalmas barátnőm, de nem csinálnám ezt. Max. fürdőruhában.


Szerintem ez csak annyi, hogy én úgymond "szemérmesebb" családban nőttem fel. Egy évvel idősebb nővéremmel sem fürödnék együtt, pedig ő még vérrokonom is. Nem hogy egy másik lánnyal, akármilyen jó barátnőm is.


Remélem, nem értitek félre, nekem ezzel semmi problémám, csak én (neveltetésemből adódóan) nem tenném ezt.


De érdekes kérdés amúgy.


26/N

2011. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sosem jutott még eszembe...

együtt fürödni 4-5 éves korig szülővel oké

15-16 éves kor felett pedig fiú a lánnyal

2011. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez régen gyakori volt, a mai prűd korban viszont, amikor az emberek mindenből szexuális ügyet csinálnak, kevésbé jellemző.
2011. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én lányom is együtt alszik, fürdik a barátnőjével néha. Bennem is felmerült, hogy nem-e baj, de van barátja, tehát nem kell aggódni, ez normális manapság is. :)
2011. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. febr. 22. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak olyan 13 éves koromig fürödtem együtt barátnőmmel, de nekünk az természetes volt és nem volt benne semmi szexuális dolog. Szerintem még most sem találnánk benne semmi kivetnivalót, csak valahogy úgy elmaradtak az ilyen együtt fürdések mikor egymásnál alszunk... Most 17 évesek vagyunk amúgy.
2011. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 éves lány vagyok együtt fürödnék még most is barátnőmmel ha arról lenne szó. Nem hiszem, hogy gond lenne ezzel.
2011. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!