Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne felhívnom? Egy...

Érdemes lenne felhívnom? Egy új párkapcsolat idején mennyire van kedve az embernek egy "barátnővel" mászkálni?

Figyelt kérdés
Van egy unokahúgom akivel jóban voltunk. Az utóbbi időben alig beszélünk, mert új sulit kezdett, és lett ott egy nagyon jó barátnője. Engem azóta hanyagol kicsit. Most ráadásul összejött a barátnőjének a tesójával, szóval még rózsaszín ködben jár, ha nem a barátjával van, akkor a "sógornőjével"/legjobb barátnőjével. Szeretnék már vele beszélgetni, csak nem tudom ilyen helyzetben vajon lekoptat-e...
2011. máj. 31. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kiderül!
2011. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan hívd fel, ha kifogást keres a találkozóra, akkor ne foglakoz vele, majd rá jön hogy hibázott.
2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hogyha még csak 1 hónapja vannak együtt a pasijával, akkor lehet inkább vele szeretne lenni mostanában mindig, és nem tudom ilyenkor van-e kedve az embernek barátnősködni...Meg ugye már nem én vagyok a "legjobb barátnője" mivel lett neki egy sokkal jobb.
2011. máj. 31. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg...:)

Lehet ő is szivesen találkozna már veled.

Attól,hogy van egy kapcsolata,jó másokkal is beszélgetni,főleg ha barátnők vagytok:)

Hajrá....:D

2011. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én felhívnám. :)
2011. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!