Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy nagyon...

Mit lehet tenni egy nagyon naiv barátnővel?

Figyelt kérdés

A gyerekkori barátnőmről van szó, aki huszonéves fejjel is nagyon hiszékeny. Ha egy férfi kedvesebben néz rá egyből szerelemre lobban, ha valaki esetleg bókol is neki, az iránt már kiolthatatlan belső lángolást érez. Ez persze szinte minden héten változik, szóval kb 7 naponta lesz "szerelmes" egy újabb alanyba (vagy éppen régibe) és holtig bizonygatja, hogy ő halálosan beleszeretett. Minden normál keretek között értett kedveskedést (tehát például egy mosollyal kísért "Hogy vagy?"-ot) is szerelemvallásnak vesz, és úgy érzi, hogy a másik fél biztosan szereti őt.


Komolyan: sokszor nem hiszem el, hogy felnőtt nőről van szó. Mit tegyek? Látom hogy csak lejáratja magát...


2011. szept. 1. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is va egy ilyen barátnőm, párszor kihasználták és kinőtt kicsit ebből. Sajnos nem hiszem, hogy nagyon máshogy ráébredne a világra.
2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát AZT lehet tenni.
2011. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lánnyal bármit meg lehet tenni, míg meg nem jön a magához való esze. Rossz esetben saját tapasztalatai után fog megjönni.
2011. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen baromi szépnek érzi magét csak mert tudott fogni magának egy pasit aki mellette is maradt. Pedig tudjuk h egy nőnek azért nem olyan nehéz.

Mindegy a lényeg az hogy tudja h naiv, de erre még rá is játszik. Nem egy hülye nő csak nagyon szereti a naiv libát játszani utána meg bőgni h jaj átb@szták a fejét. én meg: Tényleg?? ki gondolta volna...

2011. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az nem hat, hogy beszélsz róla neki ezekről, akkor tényleg jobb hagyni, hogy saját kárán okuljon.


Habár én osztom azt a véleményt, hogy az ilyen nők nem naivak, hanem direkt hülyék. Több barátnőm is volt (szintén 20 felett..), aki szerette játsszani, mikor egy pasi egy picit a képbe került, majd látványosan koccolta a barátnőmet. Ő ezt a koccolást is mindennek elnevezte "megijedt az érzéseitől", "nem mer kezdeményezni", és egyszerűen kergette azt a szerencsétlen, és minden alázást direkt átszínezett magának, hogy ez nem is úgy volt, mert még 2 hónappal ezelőtt rámosolygott a zöldségesnél, tehát az nem lehet igaz, hogy direkt nem veszi föl a telefont, és társai..


Egy darabig nekem is volt ilyen misszióm, hogy egyik ilyen barátnőmet megvédem önmagától és az önalázástól, de teljesen reménytelen. Még neki áll feljebb, hogy csak nem ismerek minden részletet (pedig mindig minden jelentéktelen hülyeséget elmondott a beképzelt románcával kapcsolatban, lehet, hogy az hiányzott a repertorából, ha ismeretlen számról hívja a herceget, az nem csapta rá rögtön a telefont..) Szóval ezeknek az embereknek valamiért szükségük van a álomvilágurka, és te vagy a rossz ha ki akarod billenteni őket ebből.

2011. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmit, én is naív vagyok (jó mondjuk ennyire nem, de ha már bókolgatnak az emberek meg "hajtanak" sosem hiszem el hogy csak megakarnának dugni, pedig mindenki más mondogatja nekem..) majd rájön vagy nem, én makacs, önfejű és naív vagyok.. nem a legjobb összeállítás:)

Majd egyszer jól pofára esik és talán...

2011. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!