Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el a férfiak...

Miért várja el a férfiak többsége a nőktől, hogy túlzottan adjanak magukra, amikor ők maguk sem teszik azt?

Figyelt kérdés
Talán nem fogalmazok egészen pontosan. Itt most arra gondolok,hogy NÉMELY pasinak átlagon felüli elvárásaik vannak.A nő,akit akarnak olyan legyen mint egy bombanő. Tökéletes alak,mindig csinos és a legújabb divat szerinti öltözék,smink,műköröm stb.-stb. Míg ők általában nem sokat tesznek a kinézetükért,a nőktől elvárják,hogy igenis úgy nézzenek ki,mint amit a magazinokban,és filmekben látnak.
2011. febr. 23. 17:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Erre csak két szó van: piszkos média.
2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
A férfiak mindig ilyenek voltak,és mindig ilyenek is maradnak.Nehéz megérteni öket!
2011. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Hát igen,de azért érdekes,nem?


Ez a kérdés egyébként azért fogalmazódott meg bennem,mert az egyik barátnőm,aki egyébként nagyon szép dekoratív nő(de valahogy a kapcsolatokban nincs szerencséje),beregisztrált egy társkereső oldalra,hátha ott talál olyan pasit,aki nem csak "azt" akarja. Tegnap nála voltam,és hát azon az oldalon tényleg van egy-két nagyon nagy rémség,és olyan elvárásokat írnak ki az adatlapjukra,hogy csak lestem,míg többségük a képek alapján láthatóan igénytelen.

2011. febr. 23. 17:20
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut szembe:

Addig nem lesz igazi női egyenjogúság, amíg a nők nem lesznek képesek sörhassal, izzadtan-büdösen, kopaszon stb. végigmenni az utcán azzal a biztos tudattal, hogy ellenállhatatlanok és mindenki kívánja őket...


Viccen kívül:

Szerintem ennek mi, nők vagyunk a legfőbb oka. A legtöbb férfi alapból még azt sem tudja megmondani, milyen ruha van épp a szeretett hölgyön. A nők mégis össze-vissza törik magukat, hogy olyan tökéletesek legyenek, mint a nem létező "bombanők", smink-műköröm-szoli-fitness stb., stb. Nem csoda, hogy a férfiak elkényelmesednek, látva hogy a nők mennyire törik magukat a kegyeikért.

Tessék egy kicsit visszafogni magunkat hölgyeim, kicsit kevesebb külsőség, kicsit több belső tartás, és mindjárt kiderül, hogy a "teremtés koronái" is képesek adni magukra!


N32

2011. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

Általában ilyenek, de szerintem az a felháborító, hogy te készülsz a randira (frizura, műköröm, magassarkú, trendi ruha), szóval sokat adsz bele anyagilag, és a mozijegyvásárlásnál meg a kávéfizetésnél néznek nagyot, hogy most miért nem kérdezed meg, hogy álljad-e a részed... Én meg szoktam kérdezni, hogy mennyivel tartozom, de haragszom, mikor mondja, hogy mennyivel, mivel ő soha nem randizna velem, ha nem kapnám magam így össze, ellenben ő egy fityinget sem ad mindezért... ja és egy sima pólóba jön...

És ez folytatódik néha a házasságnál is... adj bele az albiba, kajába stb., de amúgy nézzél ki tiptopnak...

2011. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

A társkereső oldalakon a többség (nem mindenki, de többség) nem véletlenül nem találja a párját élőben... Nem biztos, hogy az összes férfire vagy nőre érvényes tulajdonságok lesznek általánosak az ilyen oldalakon regisztrálók közt.

A kérdésben azt írod, ez a pasik "többségére", míg a kifejtésben, hogy "némelyikére" igaz. A pasik többségére ez nem hiszem, hogy igaz lenne, pl. rám sem, mert egyáltalán nem igénylem a legújabb divat szerinti öltözéket (bár az igénytelenséget sem szeretem), a sminket, a műköröm pedig egyenesen taszít. A pasik némelyikére biztosan igaz, de a nők némelyikének is vannak ilyen irreális elvárásai, pl. legyen a férfi egyszerre lelki barát, hódító lovag, gondviselő apuci és hordja talicskán haza a pénzt, legyen jó fej a nő barátnőivel, de a sajátjait felejtse el, ... és még jó néhány hasonló elvárást sorolhatnánk.

2011. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt errol itt epp szo a napokban. En is ugyanezt vettem eszre. Meg a leglustabb, legbutabb, legigenylenebb pasi is elvarna, hogy a baratnoje bombano legyen, de a noknek ne legyenek elvarasaik, mert akkor ok a rosszak, akik csak a penzre hajtanak es azert nem jonnek ossze a pasival. Van egy ismerosom, epp part keres (sosem volt komolyabb kapcsolata 46 evesen). Elvarasai: legyen a lany alacsonyabb nala (o 160 centi korul van), legyen vekony alkatu, huszoneves a lany, ne legyen gyereke es legyen diplomas. Ja, es ot, a 46 eves luzer pasit szeresse ezekkel a parameterekkel. Az ilyen ne csodalkozzon, ha egyedul marad! Azert normalis elvarasokkal rendelkezo ferfiak is vannak, csak nagyon kevesen. Nekem sikerult ilyet talalnom, nem kis megprobaltatas volt, de sikerult. Nem szabad ilyen ferfivel megalkudni, mert amint nem vagy 50 kilo vagy huszoneves, eldob egy fiatalabbert vagy ugy banik veled, mint egy kutyaval.
2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20%

Én meg férfiként azt mondom, hogy ezt csak ti beszélitek be magatoknak.Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy ez nektek nőknek egyfajta védekezés, jó kis ürügy, hogy miért néztek ki úgy mint egy félig prosti.

Ha igazad lenne, nem tartana "órákhosszákig" a nyavajás készülődésetek,mert amint a férfi türelmetlen lesz, máris csak másodlagos lenne a kinézet,de pont hogy ez nem igaz, a kinézet fontos, a férfi hiába mondja hogy ez jó már csak gyere már,gyere már.....

A média meg nem azért terjeszti a "bomba nő" trendet, mert a férfak ezt várják el,hanem azért hogy a butus nőcik vegyenek meg minden krémet,hajlakkot,ruhát stb. ez a pénzről szól, na meg a naívságról.

2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
"ma 17:28"-nek adok igazat. Leggyakrabban fogggggalmam sincs, hogy egy lány "puccosan" van-e felöltözve vagy sem, ha mégis észreveszem, akkor abból inkább a pénztárcájára következtetek, mint bármi másra. Olcsón, feltűnés nélkül is lehet nagyon csinosan öltözködni. A nők szerintem főleg egymással versengenek az öltözködés terén.
2011. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok "barátom" volt :) de egyik sem várta el, vagy inkább úgy mondom hogy egyiknél sem volt szempont és nem tetszett neki jobban aki a fent említett módon "adott" magára. Nekem sosem volt műkörmöm, sőt még festeni sem festem. csak nagyon kevés smink, az is csak alkalmakra... A tűsarkú cipőket meg nem bírom.. Viszont jó alakom van, és a férfiak általában észrevesznek. Szóval nem a dekoráción múlik... :) Ha meg olyannal kezdek ismerkedni, aki felveti hogy elmehetnék szoliba, akkor azzal többet nem találkozom, mert mások az igényeink. Ennyi


Szintén 32/N :)

2011. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!