Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Hogyan...

Miért ilyen velem? Hogyan viselkednél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szüli napom.Mindenki felköszöntött az ismerőseim közül csak a párom nem.Még az ex pasim is írt egy mailt pedig 10 éve nem is láttam.Mégis eszébe jutott.Csak egy sms vagy egy telefon,hogy boldog szülinapot.De semmi!!!!:(
2011. febr. 24. 08:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%

Jajj szegénykém!:S Hát, ha beszéltek telefonon, bizony én rákérdeznék. "Nem felejtettél el valamit?" "Amúgy köszönöm a köszöntést"

Én biztos pár napig "hivatalos" lennék vele, nem jó pofiznék. Erre nincs mentség!

Boldog Szülinapot utólag is!:)


22L

2011. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

10 millió forintba fogadni mernék, hogy ha megkérdezném tőle mikor volt utoljára ágyban veled, percre pontosan megtudná mondani,de azt nem hogy mikor van a születés napod. Ismerem az ilyen embereket.

Boldog szülinapot kedves!

2011. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
első vagyok! Mekkora igazságot írt, az utánam szóló!:(
2011. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Én ezért szoktam már előtte 1 héttel folyamatosan emlegetni a dolgot, mert a pasik sajnos könnyen elfelejtik. Nem szomorkodni kell, poénosan is meglehet oldani. Pl. este taliztok- nem mond semmit. Kérdezd meg: Te figyu, szerinted is öregedtem tegnap óta 1 évet? Erre csak leesik neki.
2011. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
hát az én páromnak sosem kell előre emlegetni, hogy eszébe jusson. Sőt, ő szokta már pár nappal előtte mondogatni, mit szeretnék, stb, stb. Megint első voltam:D
2011. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy esetleg valami nagy dobásra készül, csak megcsúszott az "átadással"?


Amúgy nagyon boldog szülinapot /utólag is/, de sosem értettem meg, miért kell ezen ennyire kibukni / ne vedd magadra, ezzel sokan így vannak.


25N

2011. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy felköszöntöttetek!:)

10 éve együtt vagyunk elfelejtette?Ugyan már.

Amúgy meg mondtam neki egy hete,hogy tudod már mit veszel nekem?Még nem tudta.De nem is az ajándékon áll vagy bukik ez az egész.Lehet,hogy furcsa de nekem tényleg elég egy sms egy telefon csak,hogy érezzem gondol rám.A testvéreimtől,szüleimtől egy sms-t kapok évek óta nincs pénzük ajándékra de esküszöm az jobban esik egy szívhez szóló pár sor.Anyukám mikor felhívott és boldog szülinapot kívánt sírtam a telefonban olyan jó érzés volt.Mondta,hogy már tegnap óta csak én járok az eszében,hogy jön a szülinapom.=( =(

2011. febr. 24. 08:47
 8/25 Viki233 ***** válasza:
Lehet azért nem köszönt fel mert te azt mondtad neki h vegyen valamit és úgy h nem ad semmit szégyellné magát és inkább úgy tesz mintha elfelejtette volna...
2011. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
más van hogy 20 éve együtt vannak és elfelejtette, mert általában a pasik felejtik el a szülinapot. ez 90%-ban igaz. ha annyira nagy dobásra készül, akkor legalább mondta volna,h nem felejtettem el,csak később tartja,mert szeretne neked örömet okozni valamivel. ettől még nem fogja elárulni h mit szeretne neked nem?
2011. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rosszul esne, ha se bú se bá nem jönne a párom részéröl. Igen is szóvá kell tenned, meglehet hogy "csak" elfelejtette, de akkor is tudnia kell róla, h többé ne forduljon ez elö.Nem sértödötten, poénosan, mint egy elöttem szóló mondta.
2011. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!