Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Robbantották már szét valakine...

Robbantották már szét valakinek a házasságát?

Figyelt kérdés
úgy értem, beléptetek a képbe, mint harmadik, és a jelölt benneteket választott a házastársa helyett.
2011. febr. 24. 14:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%
Igen, de azután mégis csak a feleségét, és a gyerekét válsztotta.Utána született még egy fia is.
2011. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ahova egy harmadik befér, ott eleve rés van a pajzson. Egy harmadik soha nem oka egy házasság megromlásának az oka, hanem inkább a következménye. Ez egy öreg igazság.
2011. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

Hát, én egyszer kicsit belenyúltam a dolgokba. De azért megnyugtatta a lelkiismeretem, hogy az asszonyka is félrelépett.

Mármint részemről ebben nem volt semmi szándékosság. Annyi volt a dolog, hogy még régebben egy évig külföldön dolgoztam, aztán amikor hazajöttem, összejöttünk a haverokkal bulizni, iszogatni, beszélgetni, ahogy ez lenni szokott. Ott volt egy srác, akivel még sokkal sokkal régebben kavartunk egy időben, de nem lett belőle semmi komoly végül. Na akkor azon az estén eléggé összegabalyodtunk, le is feküdtem vele, de aztán megbeszéltük, hogy ez tényleg ennyi volt, hiszen nem véletlenül nem jöttünk össze régebben sem, most sem menne a dolog. Aztán két nap múlva derült ki a számomra, hogy a srác már 3 hónapja nős, de én még csak azt se tudtam, hogy kapcsolata van, nem ám azt, hogy házas, és ezt elfelejtette közölni. Aztán pár nappal később letámadott a felesége, hogy mit képzelek magamról, és nem igazán akarta elhinni, hogy fogalmam sem volt róla, hogy ők együtt vannak. Akkor nagyon fogadkozott, hogy elválik, meg hogy én is megkapom a magamét, de nem lett belőle semmi, csak a szája járt, és tényleg kiderült, hogy ő is megcsalta a férjét, nem is egyszer (bár szerintem a férje is folyamatosan csalta őt). Mindenesetre érdekes házasság az, ahol már 3 hónap után csalják egymást.

Akkor kicsit rosszul éreztem magam az eset után, de végül is már egyáltalán nem érdekel, szerintem nem én voltam a helyzetért a felelős.

2011. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

bocs, kicsit sokszor írtam, hogy oka. :D

Igen, voltam harmadik és a jelölt engem választott. De a jelölt párja is volt már harmadik másvalakivel még mielőtt mi összejöttünk.

2011. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
azért gondolja csak bele, mennyire lehetnek valakinek komolyak a szándékai veled, amennyiben te vagy a harmadik, ha elvett férjhez ment/feleségül vett valakit és nem tart ki amellett. Ha már egy ilyen komoly dologra adta a fejét, akkor feltételezhetjük, hogy ismeri magát és biztos az érzéseiben, a döntésében. Ezt sztem nem lehet csak úgy szétrobbantani. Ha nem komoly a házassága, akkor meg elképzelhető, hogy ő maga a komolytalan ember, ha meggondolja magát...Amit majd nyilván mellettem is megcsinál, mert kiforratlan.
2011. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos,én már a második házassságot rombolom.De tényleg őszíntén,én egyiket sem akartam,de a férjek győzködtek,hogy higgyem el,ha nem lennék,ők akkor is válnának.Később már azt mondták,hálásak,amiért én jöttem,mert végre kikerültek abból a kötelékből.Mindkét esetben 12 éve voltak házasok.Az első visszament a feleségéhez,mikor már egy éve jártunk/gyerekek miatt..haha../Persze szerető lettem megint,aztán,kb fél év múlva bepasizott/állítólag bosszúból,és akkor visszajött hozzám.Még kb 5 évet nyomtunk le.Jelenlegivel együtt vagyok,a feleség egyszer visszaakarta hódítani,de nem ment.A mai napig utál.Én is őt.
2011. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

volt sajnos... mondjuk azt sem tudtam 4 hónapig h kapcsolatban van, nemhogy nős lenne.... bár ez már azért elég sokat elárult a házasságáról is h a hétköznapokat késő estig, meg a hétvégéket is velem tudta tölteni.

aztán kiderült nem én vagyok az első akivel megcsalta a feleségét, de végülis amíg én voltam akkor költöztek szét és adták be a válópert. hangsúlyozom nem miattam! fél évre rá szét mentünk.... kutyából nem lesz szalonna...

2011. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
32%
Régi igazság, hogy ha befér a 3., annak már mindegy? Gondolom, nincs nagy tapasztalatod. Szinte minden házasságba befér egyszer egy 3.! A kiíró meg szégyellje magát, hány ember életét kívánja tönkretenni maga miatt???
2011. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csinálnék,ha jönne egy harmadik!

én sose robbantottam szét házasságot

2011. febr. 24. 14:57
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
7éve voltak együtt,mikor én megjelentem.Fél évig csak a szeretői státus jutott nekem.Jelenleg 16éve vagyunk együtt,10éve házasok,van egy kislányunk.A volt barátnővel mára ha találkozunk puszi-puszi és a órákat képesek vagyunk beszélgetni.
2011. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!