Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, aki feladta a...

Volt már olyan, aki feladta a biztos - de boldogtalan, unalmas - kapcsolatát, házasságát egy újért, bizonytalanért, de izgalmasért? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, volt. 30 évesen elhagytam az akkori férjemet (aki egy nagyon unalmas ember lett a házasságunk alatt) egy másik férfiért. Azóta is ő a párom. Ennek már 6 éve.
2010. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen,mert míg én tepertem ő beleszart a kapcsolatba...Boldogtalan voltam,a szex arról szólt hogy őt kikellett elégítenem ,utána meg oszoljak...Véget vetettem a látszat pocsolya kapcsolatnak és uj párt kerestem akivel 10 éve együtt vagyunk...Megérte,a szart le kell húzni a vc nem ülni felette benne évekig...
2010. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
igen. hogy mi lett a vége, a másik sráccal fél év után szakítottunk. de mégis örülök hogy így alakult mert kiléptem végre régi állóvíz kapcsolatomból és azóta meg már új párom van akivel boldogan élek. Ha boldogtalan vagy mindenképp lépj!
2010. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Na, kb. fél éve illette ezekkel a szavakkal -unalmas, lapos, boldogtalan- a férjem a házasságunkat, bezzeg az új barátnője..na az csupa izgalom, meg rejtély, meg kaland, meg móka, kacagás. Már itt duruzsol a küszöbömön, hogy nem is volt a házasságunk olyan szar...de már nem érdekel.
2010. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Az én férjem jó ember a maga módján,csak rém unalmas volt..Egyszerűen semmit nem csináltunk,és a 8 év házasság alatt a munka,és az hogy otthon lehet bőven kielégítette.Nem vágyott többre,és szerinte nekem is jó volt így..

Úgy képzeljétek el,hogy én például 2001-ben még azt sem tudtam,hogy néz ki egy mobil telefon.Ugyanis a férjem szerint erre nincs szükség..Sehová nem mentünk..Ezért egy nap összepakoltam,és úgy döntöttem,hogy kilépek a házasságból.A válóperünk nagyon gyorsan,és teljes egyetértésben lezajlott.1 hónappal a válóperem után megismerkedtem egy 8 évvel fiatalabb sráccal,akivel fülig szerelmesek lettünk,majd 1 hónapra rá férjhez is mentem hozzá..Az életem azóta pörgős,vidám,és olyan helyekre elvitt amit álmomban sem gondoltam.Nemsokára lesz a 10 éves házassági évfordulónk.

Én soha nem bántam meg a döntésemet..

2010. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Szia

Elváltam mert 24 évesen 70-nek éreztem magam a volt férjemmel, majd a bizonytalannak tűnő új kapcsolatnak házasság és 2 gyerek és még mindig hatalmas szerelem lett a vége :)

2010. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

èn ott hagytam a erjemet több okból de leginkabb azért mert boldogtalan voltam vele, egy másikért. De a döntést úgy hoztam ha a másikkal nem müködik a kapcsolat akkor sem mennék vissza a volt férjemhez.

Azóta a másikkal már több mint 3 éve együtt élünk és van egy kislányunk. boldogok vagyunk.

2010. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem mertem kilépni. ottmaradtam a biztos, unalmas kapcsolatban, és elvesztettem az esélyem a másik, ígéretesre. Még két évig voltunk együtt, de semmi értelme nem volt. Nem mondom hogy megbántam, nem szokásom megbánni semmit, de talán ha máshogy lépek több boldogság jut abban a két évben. persze az is lehet hogy nem. NEm érdekel. A kapcsolatomnak vége, most üresjárat, és jól van ez így... néha vágyom rá hogy kipróbáljam milyen ha máshoyg döntök, valószínű az sem lett volna hosszú életű, hiszen még nagyon bennem volt a ragaszkodás a párom iránt.
2010. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Neonhal válasza:
88%

Hajlamosak a nők úgy gondolkodni, hogy aki jó, az egyben unalmas is. Ha izgalmakra vágynak, sokan meg is kapják azt, de nem egészen úgy, ahogy elgondolták.

Nekem férfiként nem jött be ez a típusú váltás, nagy pofára esés lett a vége, és végül visszataláltam az eredeti unalmasnak kikiáltott édes párocskámhoz.

2010. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A boldogsagot magatokban kell keresni es nem masban!
2010. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!