Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit NEM szeret a párjában,...

Ki mit NEM szeret a párjában, mi nem tetszik benne, mi az amin változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés

Légyszi olyan válaszokat ne írjatok, hogy "semmit", vagy "mindent":)

Mi az, ami idegesít benne?


2011. febr. 24. 18:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
azt, hogy elveszik a részletekben
2011. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Kérlek Titeket írjátok, hogy nő vagy féri válaszol, gondlom az első válaszoló férfi volt, mert ez inkább a nőkre jellemző. Én is ilyen vagyok:)

22/L

2011. febr. 24. 18:38
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Engem az idegesít benne, hogy munkamániás és hogy nem pontos. Ha azt mondja 7 re jön értem, akkor 8 kor ér ide kb...
2011. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Én nő voltam.:) /második/
2011. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
első vagyok, és nő 27 :)) zuram az aki elveszik a részletekben, egy 20 perces dolgot ki tud húzni 3-4 órásra, utána meg nevet, hogy az őrületbe kerget ezzel
2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Alapvetően nem sok van ilyen. Én F38 ő N30.

Ami nagyon nem tetszik: világéletében szemér és önző volt az anyja, mégis hagyja magát befolyásolni. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ennél jelentéktelenebb, de kicsit szereti túlfontoskodni a házimunkát, de távolról sem gáz, csak kicsit visszavehetne belőle.


Ennyi

2011. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig "fogni kell a kezét" ha valami hivatalos ügyet kell elintézni, és sokszor eléggé döntésképtelen (szerinte ez természetesen nem így van).
2011. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A pontosságát, egyszerűen rühellem :D Emellett nem bírja felfogni, hogy nő vagyok, és nekem a fürdőszoba nem 5 perc, mint neki...

Ja, és rühellem vele a vásárlást, mert mindig annyira röhögök, hogy a cuccok felét elfelejtem megvenni. Vagy ha rám jön a pisilhetnék, ő meg szándékosan kínoz :D

24/N vagyok, párom 28/F, 3 éves kapcsolat

2011. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenbe belekezd, és abbahagyja, nem tudja felmérni az anyagi helyzetünket,mindenbe belekap, és minden úgy marad, ahogy elkezdte. A konyhát 3. éve újítja fel. Mindíg újabb ötlettel áll elő, persze pénzünk nincs rá, ezért úgy néz ki a konyhám, mint egy cigány tanya. Folyton ígérget, hogy majd ezt, majd azt megcsinálja, a végén nem lesz belőle semmi.

55/nő

2011. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos, minden apróságon megsértődik.
2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!