Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik barátságban féltékenység?

Létezik barátságban féltékenység?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, elég ha szereted, nem muszáj szerelmesnek lenned belé. Én már voltam féltékeny az egyik fiú barátomra, mert állandóan az újdonsült barátnőjével volt. Persze ezt nem mondta neki. :)
2011. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Baratoknal is elofordul. Pl. ha az egyik kap egy jo munkat, a masik meg mar 1 eve nem talal munkat, akkor feltekeny lesz. Csak az nem mindegy, hogy hogy kezeli, kimutatja-e a feltekenyseget. A feltekenyseg teljesen normalis emberi tulajdonsag, csak tudni kell kordaban tartani.
2011. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted a féltékenységet? Arra, ha mással tölt időt, vagy arra, ha mondjuk őt felveszik egyetemre, téged pedig nem?

Létezik szerintem, az első esetben teljesen természetes, a másodikban pedig attól, hogy a barátodnak nem akarsz rosszat, még irigykedhetsz rá, amiért neked valami nem úgy sikerült:)

2011. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!