Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párotok régebben...

Zavarna, ha a párotok régebben lett volna együtt az egyik barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 22:33
1 2
 1/13 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Engem nem zavarna, de lehet a barátnőmet igen. De szerintem ha a barátnőd túl van rajta akkor nem fogja különösebben érdekelni.
2011. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,zavarna.És tuti nem jönnék össze avval a fiúval.
2011. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Én össze se jöttem volna vele ha a barátnőmmel járt, csak akkor ha tényleg álmaim pasija. Ebben az esetben viszont én választottam hogy együtt szeretnék vele lenni, tehát elfogadom hogy a barátnőmmel járt.

Fogd fel úgy hogy a barátnőd is csak az exei közé tartozik és ha tényleg esélytelen hogy újra összejöjjenek akkor felejtsd el hogy együtt voltak!:)

2011. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Mikor mindketten jelen lennének, biztos felhoznának közös élményeket, jókat derülnének rajta, én meg kirekesztve érezném magam, hiszen nem tudnám, miről van szó, így csak néznék, mint Rozi a moziban.
2011. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a barátnődet sajnálom
2011. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

A páromat úgy ismertem meg, hogy a legjobb gyerekkori barátjával jártam pár hónapot. Akkor neki is volt egy társa, akivel együtt is élt. Kb. egy évig nem találkoztunk a barátjával való szakításom után. Utána meg valahogy úgy alakult, hogy összejöttünk. Őt nem zavarta,a barátját nagyon. A kapcsolatuk komoly csorbát szenvedett. 12 éve vagyunk együtt. Ha kiderült volna rövid idő után, hogy nem működünk együtt, sztem nem csináltak volna ügyet belőle a barátjával, elfelejtődött volna a dolog. Így a barátság lett leépítve, elvégre a kapcsolatunk fontosabb.

Szoktuk találkozni, neki is van családja meg minden, de mégse olyan a kapcsolatuk, mint volt.


Egyszer voltam olyan szituban, hogy a barátnm összejött a pasival, aki nekem korábban nagyon tetszett, és nem sikerült behálóznom. Kb. 1 napig bosszantott a dolog, és elég keményen éreztetem is vele. Aztán rájöttem, hogy mégis mi a fene bajom van???? Boldog kapcsolatban élek, mit érdekel engem, hogy ők mit csinálnak. Ez kb. 11 éve volt mondjuk. :D

2011. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. De ha a barátnőt megakarod tartani kérdezd meg őt mennyire zavarja, és akkor majd eldöntöd, hogy melyik ér neked többet, ha esetleg zavarná. Másik, hogy legyél biztos benne,hogy a fiú miattad akar veled lenni, nem pedig, hogy közelébe kerülhessen így a barátnődhöz.

Én jártam így, velem akart járni valaki, de én nem, és kiment a barátnőmmel, de a barátnőm okosabb volt, és megbeszélték, és tényleg miattam akart vele lenni, hogy néha úgyis találkoztunk volna hármasban.

2011. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Nincs annyi facér férfi, hogy egymás levetett barátait időnként ne vegyük fel. Miért zavarna?
2011. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem nem. Nálunk ugyanez a szitu.


A barátnőmmel ilyen futó kapcsolata volt, majd rá egy időre összejöttünk mi. Nem jelentettek sokat egymásnak, úgyhogy mai napig semmi feszkó nincs köztük, ugyanis legjobb barátnők vagyunk még mindig.

2011. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a férjemet úgy ismertem meg, hogy a legjobb bnőmnek udvarolt (nekem is volt párom). szex nem történt köztük, de minden más igen. amikor összejöttünk mi ketten, akkor elmondtam a bnőmnek (akkor ők már féléve alig beszéltek, és én is már szakítottam a korábbi párommal), nem volt boldog, de eltűrte. ma ő a férjem, a bnőmmel más miatt meglazult a kapcsolat, de ha találkozunk, akkor legjobb barátokként tudunk beszélgetni. Ma már neki is van egy élettársa, senkit sem zavar ez a dolog.
2011. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!