Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Miért vagytok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért vagytok együtt úgy a barátnőtökkel, hogy közben egy másik lány nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:47
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:

Mert a másik lány csak tetszik a barátnőmet meg szeretem?

Ez csak tipp nálam ilyen nincs.

2011. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 B.angel ***** válasza:
87%
Bár én lány vagyok, de válaszolok. A legtöbbjük túl gerinctelen ahhoz, hogy megmondja a másiknak: már nem kellesz! Vagy nem tudják megszerezni azt, aki tetszik, ezért összejönnek egy másikkal. Mint mondtam, gerinctelen.
2011. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Van egy biztos barátnő,aki már nem olyan izgi,csak félünk dobni a biztosat a bizonytalanért.Tehát ez egy bebiztositás,nem esünk két szék közt a pad alá.Őszinte válasz volt azt hiszem....
2011. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ez annyira gáz... ha biztosan tudná, hogy lesz kettőnk közt valami, akkor dobná a mostani lányt?

:(

Akkor lehet, hogy más után nézek... azért van egyenes ember is a világon? :(

2011. jún. 20. 23:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább az ami érdekel, hogy hogy tudjátok "eljátszani" a barátnőnek a kapcsolatot? Miközben legszívesebben mással lennnétek?
2011. jún. 20. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet (mielott megutaljuk az osszes pasit), hogy tobb evnyi vagy honapnyi erzelmet es kozos elmenyeket nem akar csak ugy eldobni valami bizonytalanert. Persze ha sokaig, akar honapokig is kitart ez a semleges/rossz allapot es nincs ertelme a kapcsolatnak, a pasi altalaban dobbant. De az is lehet hogy a lany szakit, mert erzi, hogy mar nem szerelem csak megszokas van. A pasik pockok, megvan a punci es kuss van :D
2014. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az :P
2014. nov. 17. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!