Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Fürödtetek már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fürödtetek már együtt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy egy átlagos csajszi hogy viszonyul az ilyen "dolgokhoz" =) Egyébként meg én is lány vagyok. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 9. 15:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
nem , nem is tervezem.
2011. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

egyszer kipróbálnám:) Szerintem ettől csak még jobban lehet érezni ki a barátnőd, mert előtte nincs semmi takargatni valód:D

Mint a NANA-ban:D

2011. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Én már fürödtem vele... sztem semmi nincs benne. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni :) 15/L
2011. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igeeen, mint a Nanában! ^^ Amikor a barátnőmmel először csináltuk, nekem is pontosan az az érzésem volt. =) Egyébként jöhetnek érdekes sztorik is, ha vannak. szívesen meghallgatom őket. =)
2011. szept. 9. 16:13
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Főleg hogyha valami rossz dolog történik aznap. a meleg fürdő fürdő sóval egyébként is megnyugtató, És a legjobb barátnőddel még inkább az :)
2011. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Én nem, nem is tervezem. Csúnyán le fogtok pontozni ezért, de számomra elég leszbi-beütésű a dolog.
2011. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Bizony. =)
2011. szept. 9. 16:23
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
nincs benne semmi lesbiség szerintem, attól távol áll. MAx csak annyira szereted, hogy már nélküle sem tudnál élni , mert mindig segített és tudod, hogy számíthatsz rá
2011. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem, a bizonyt nem az utolsó válaszra írtam. Egyébként heterónak tartom magam, de ahogy az előző előtti válaszoló írta, sokkal hangulatosabb, meghittebb, mint egyedül, vagy akár egy fiúval. Sőt, egy fiúval ilyet nem is lehetne csinálni, ha nem járnék vele, vagy valami. Szóval érted, na. =)
2011. szept. 9. 16:27
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Fürödni csak unokahúgommal. De zuhanyoztam már a barátnőmmel mikor kint dolgoztunk közösen és elvágta a kezét. Nekem kellett segítenem megmosni a hátát a haját és akkor együtt zuhanyoztunk. Nincs ebben semmi. :)
2011. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!