Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyámból, meg...

Elegem van anyámból, meg abból, hogy ki vagyok cikizve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

170 cm /75 kg vagyok.télen felszedtem 10 kilót.meghíztam. 14 éves lány vagyok.

alapvetően ez nem túl nagy gond,mert sportolni kezdtem,és diétzáok.DE már elegem van abból,hogy akárhányszor csak eszek,vagy bármit is csinálok az égvilágon,anyám mindig azzal cseszeget,h de dagadt vagyok...egyébként meg nem vagyok olyan kórosan túlsúlyosan dagadt,szóval nem tudom ,mi a baja.majd lefogyok,már el is kezdtem fogyni..de egyszerűen szörnyen esik,és kikészít,hogy mindig csak kiröhög,mintha szarabb ember lettem volna attól,h meghíztam.teljesen elveszi az erőmet mindentől,főleg hogy most eléggé sokat is kell tanuljak,és teljesen idegbeteg lettem.bármikor elsírom magam,és minden felidegesít.ennek tetejében még azt is hallgatnom kell,hogy a barátnőim a jobbnál jobb fiúaikról beszélgetnek,meg az élményeikről,és azzal gúnyolódnak,h én még nem smároltam..és akkor mi van?? még van vagy 85 évem...

kérlek segítsetek mert megőrülök! tippeket tanácsokat bármiket írjatok.köszönöm szépen :egy elkeseredett lány.


2011. febr. 25. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
anyukád jót akar neked. gondolj bele, h mit éreznél, ha látnád, hogy a gyereked túlsúlyos. csak az egészséged akarja megóvni ÉRDEKES módon. jó, h fogyózól, 1x élsz éld le fitten:) az, h nem smároltál az csak azt minősíti, aki ezzel csúfol:)
2011. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
beszélj anyuddal. Am nem tom miért ciki hogy nem smároltál 14 évesen, ennek csak örülj. Én se szal :D 13,5 vagy idén 14. Ha elekzdtél fogyni nem tudom miért... beszéld meg vele. tudom könnyű mondani, de komolyan mondom
2011. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hát az a szar,h tegnap még vele beszéltem meg,h kenyeret se fogok enni mostantól.

ma meg tökre kiröhög,meg minden.egyébként én nem vagyok túlsúlyos.azért vagyok 75 kiló,mert izom van rajtam(kondizni szoktam edzésen),viszont azt elismerem,hogy a combom meghízott :S de azért az még nem kóros..

2011. febr. 25. 22:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, teljesen átérzem a helyzetedet. Miután abbahagytam a táncot és a sportot, úgy 12 éves korom körül nagyon meghíztam. Anyu mindig cseszegetett, esténként muszáj volt tornáznom vagy különben nem kaptam kaját, nem nézhettem tévét. Még mindig van rajtam felesleg (168 centihez 65 kiló), de tudom, hogy anyu csak jót akart nekem. Most már egyedül is belátom, hogy nekem kell magamat ösztönöznöm, mert egyrészt a sok felesleg magas vérnyomást és minden szar velejárót okoz (nálam mindennapos a szédülés, fejfájás, orrvérzés) és hát arról nem is beszélve, hogy a srácok sem szeretika kövérebb lányokat. Önbizalmat ad, ha tudod, hogy jól nézel ki és nem vagy kövérebb minden utcán levő többi lánytól. Kitartás, anyukád csak jót akar.

17L

2011. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ezért cinkelnek, m 14 évesen nem smároltál? én 16 voltam, mikor előszőr smároltam, pedig modellalkatom van...nem kell törődni azzal, aki ezért piszkál, elég nyomorék lehet :S

anyukádnak + mondd meg, h éppen diétázol, és nyugodjon meg, m hatásos, és már fogysz.

engem is halálra idegesít, h anyám akkoris talál bennem hibát, amikor sem én, sem senki más...:S

mindig visszakérdezek, h miért zavarja az adott dolog, ha engem nem...

legközelebb, ha mondja, ne szólj hozzá egy csomó ideig, talán abbahagyja...nálam abbahagyta egy időre.

2011. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád biztos csak jót akar,tényleg mond el neki hogy bánt ahogy viselkedik.Smárolással meg bőven ráérsz.+Ne felejtsd el abban a korban vagy amikor "minden sz@r,és idegesít",boccs az OFF-ért,de megakartam osztani én is a véleményem.
2011. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igen,tudom,de idióta poénokat is mond..meghogy alig bírok felállni..már nem azért mondom,de ma is futottam 4km-t ;)

tudom,h jót akar,de annyira idegesíít :@

2011. febr. 25. 22:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük. Sajnos van egy olyan érzésem hogy anyukád azért cseszeget ha eszel, mert féltékeny a többi szülőnek a lányára, akik 170 cm magasak és 40 kilosak. Talán azt akarja hogy neki is ilyen lánya legyen.

Mindenképp ülj le vele és beszéljétek meg. Mond el neki hogy te is szeretnél leadni magadtól pár kilót, de nagyon zavar hogy mindig leszól, bármit csinálsz, és ezen változtatnia kellene.

Szerintem 170 centihez nem lehet olyan sok az a 75 kilo. Talán van rajtad némi plussz kiló, de nem lehet mindenki csontváz. A kövérebb lányok közült sokan jobban néznek ki mint vékonyabbak és a pasik egy részének is jobban bejönnek.

A "barátnőidet" pedig a helyedben nem nevezném a barátnőimnek. Szerintem egy barát nem kigúnyolja a másikat hanem megérti és próbál neki segíteni. Amúgy nem baj az hogy 14 évesen még nem smároltál. Sokan vannak vele így. Én 163 cm vagyok és 51 kg. 15 évesen csókolóztam elősször a barátommal (előtte nem volt senkim) és már 3 éve együtt vagyunk.

Ha te nem érzed hátránynak hogy még nem smároltál akkor nincs vele semmi gond. Nem kell siettetni semmit, elég akkor megtenni ha eljött az ideje és felkészültél rá.

Ne törődj azzal mit mondanak mások, csinálj úgy mintha meg se hallottad volna, anyukám azt szokta mondani hogy 2 fülünk van: egyiken bemegy másikon kijön ha valami rosszat mondanak.

2011. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. febr. 25. 22:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ooh hidd el,a kommunikáció néha csodákra képes,ajánlom neked is. Anyukád eléggé gonosz,de jó páran azt kívánják 35 évesen és 150 kilóval,hogy bárcsak ilyen gonosz lett volna velük az anyjuk. És most ne haragudj az iszonyat "kedves" hangnemem (betűnemem??) miatt,de ez van. Anyukáddal beszélgess,próbáld meg elintézni,hogy ne csak az anyád legyen hanem valamilyen szinten a barátnőd. Apropó barátnők... 15 éves vagyok és még nem csókolóztam,pedig volt rá alkalmam,nem is egy de azt mondtam a srácnak,hogy "bocsi,de az első csókomat olyas valakitől szeretném kapni akit szeretek."(gyeeerünk emberek lehet hülyézni,meg fújolni meg le is lehet fogni azokat a klaviatúra tépő kezeket és nem írni erre semmit),emiatt ne aggódj,lehet,hogy neked nem lesznek 1-2 hetes kapcsolataid de egyszer mindenkire rá talál a szerelem ha nem is örökre. Sok sikert a fogyásban,anyukáddal pedig ülj le beszélgetni!

L/15

2011. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!