Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha elegem van az...

Mit tehetnék ha elegem van az anyámból?

Figyelt kérdés

MINDIG ideges, folyton megbánt, de én semmit nem csinálhatok mert leüvölt.


Ha rosszul vagyok/fáj valamim, azt hiszi, nem mondok igazat

Az is baja, hogy nem vagyok vele őszinte, pedig csak félek tőle. Szívesen megmondanám neki az igazat, de mindig vita a vége.

Mondok neki egy viccet, hogy jobb kedve legyen, erre közli hogy nem szereti a vicceket és elküld.

Csinálok neki italt(pl limonádé) vagy vágok fel neki gyümölcsöt, és mindig leüvölt és elküld.

Ha meséli, hogy gyerekkorában milyen rossz dolgokat csinált, és én elmondom neki poénosan hogy én is csináltam ilyesmit, de az már hú de nagy baj.

Én türelmes és érzékeny típus vagyok, de ha éppen üvöltözik velem, nem tudom csak úgy tűrni.

Ha elsírom magam, amikor üvölt velem, akkor ezt üvölti: MIT HISZTIZEL? FEJEZD BE MOST VAGY KAPSZ EGY AKKORA POFONT

Ha megpróbálok vele beszélni valamit--vita

Amikor itt van nálam egy barátnőm, előtte is úgymond megaláz.

Nagymamámnak magyarázza hogy milyen hülye, rendetlen kis g**i vagyok, és hogy ő csinál mindig mindent.

Mindig megkérdezem, hogy segítsek e, mondja nem, de odamegyek és mégis segítek, de akkor elküld.


Egyszer nem jött a busz, később értem haza (persze hívtam), és leg**izett, és felküldött a szobámba, hogy takarodjak a szeme elől.


Olyan sincs, hogy nem hívom hogy mi van, mert minden 10 percben hívom


Volt amikor felhívott óra közben, és elvették a telefonomat, de én nem mondhatok semmit, és csak annyit mondott hogy Bocs.


15 éves lány vagyok


2010. aug. 28. 19:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Húgom ha megüt, akkor is én vagyok a hibás, hogy hagyom magam.. de ha visszaütöm, akkor hisztizik, ami megint az én hibám
2010. aug. 28. 19:55
 2/21 anonim ***** válasza:
Apukád mit szól hozzá?
2010. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én a helyedben vissza üvöltenék, hogy mi baja van. vagy költözz el de nagyon gyorsan...ööö ezt úgy értem, hogy másik iskola kollégium, hogy csak hétvégente (se) kelljen hazajárnod
2010. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

anyám fizet minden számlát, apám dolgozik, de nincs pénz, és ez is idegesíti


15 évesen nem tudok elköltözni sehogy és akkor egy életre megharagszik rám

2010. aug. 28. 20:00
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát, bocs de neki csak a neve hogy anya.Apuddal milyen a kapcsolatod?
2010. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Anyukád idegbeteg. Orvosnál lenne a helye...
2010. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
sosincs itthon , alig látjuk egymást, amúgy meg paraszt az anyámmal és én nem akarok ilyen lenni
2010. aug. 28. 20:07
 8/21 A kérdező kommentje:
de nem mindig ilyen, van amikor nyugodt...
2010. aug. 28. 20:11
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

szegény, nagyon sajnállak


anyukádnak is mondtad, hogy ez téged nagyon bánt?

próbálj vele erről beszélni kettesben (persze csak akkor, ha úgy érzed, ez használ nála), mond neki, hogy szeretnél vele valamiről beszélgetni, és mond el neki, hogy ezek a dolgok mennyire bántanak, és mit tehetnél, hogy kedvére találj.

ha elutasít, akkor se szomorkodj, adj neki időt.


az anyukáknak is van rossz napjuk, az anyagi nehézségek pedig minden anyukát, szülőt megvisel.

biztos szeret Tégedet, csak lehet, hogy a nehéz anyagi körülmények most miatt nem tud megnyugodni, ellazulni, és tele lehet feszültséggel.


adj neki időt...

2010. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Zugivó??????

hogy ennyire hülxe?

2010. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!