Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az anyámból! Mi...

Elegem van az anyámból! Mi történik velünk?

Figyelt kérdés

Diétázom és én olyan fajta vagyok akinek elég nehezen megy.Anyu viszont azt hiszi hogy nincs akaratom és folyton beleszól mindenbe.pl.:ma reggelire ettem 2 vajas kiflit( zsírszegény vaj).Erre anyu azt mondta,hogy ez még 1 hétre is elég lett volna.Röhögni kezdtem,majd azt mondtam-Miért nem egy hónapra inkább?Erre ö:az lenne a legjobb!

Az eszem megáll!!!Folyton ezt csinálja.Kicsit túlzásba viszi,nem??


2010. máj. 15. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
kicsit. de talán segíteni akar vele. én is fogyózomés engem is cseszeget a család. de eleresztem a fülem mellet. tedd ezt te is!
2010. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerüen ezt már nem lehet!Mindenhol ott van...
2010. máj. 15. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én eleve nem kedvelem azokat a személyeket akik ilyen csípős megjegyzéseket tesznek. Az édesanyám is ilyen volt. A szülőnek bátorítania kellene a gyerekét. Nekem van 2 gyerekem nagyon sokszor dicsérem őket, mindenben meglátom a jót és azt kiemelem. A környezetemben van egy lány akinek az anyja így beszél vele mint ahogy te leírtad. A gyerek néha hozzám fordul hátha tőlem kap valamiféle biztatást, bátorítást mert az önbizalma=0.
2010. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

szénhidrátra igen is szükség van,2 kifli lenne a minimum minden reggel amúgy is. nehogy bedőlj ezeknek az: együnk minél kevesebbet dumának,egyél mindent, sportolj sokat...

és még néhány dologra figyelj oda amit most nem részletezek

de két kiflit tényleg minimum meg kellene enni.

2010. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Sztem te nem vagy 100 as drága diétázó, és fogalmad sincs miket eszel, anyád meg aggódik..


1


Olyan nincs hogy zsírszegény vaj!!!


2 a főtt étel bárminél laktatóbb mégha kevesebb is benne a kalória..



Sztem anyukádat kellene megkérdezned arról hogy mit egyél mert ő már valszeg jobban tudja mi az ami jó fogyókúrás kaja és mi az ami nem az..


A Vajas kiflitől nem fogsz fogyni egy grammot sem...

De pl ha zöldségleveseket meg tojásrántottát és zöldségeket eszel mindennap és abszolút nem eszel sem cukrot sem semilyen kenyeret sem tésztafélét(abszolútLISZTMENTES) sem zsírt (kivéve amivel a rántotta készült) akkor egész szép eredményeket lehet elérni..


Nameg persze délután 5 kor vacsora aztán utánna semmi!!

2010. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Ja és húst sem ehetsz, egyetlen fehérje a tojás mindenével együtt..
2010. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és ha szénhidrát kell akkor egyél krumplilevest, meg zellert, az úgy nem fog hízlalni és mégis bevitted a szénhidrátot mindenféle emulzióképző, térfogatnövelő, és puffasztószerek nélkül amik a péktermékekben vannak..
2010. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és még mennyi ja lesz???na lécci itt fejezd be..!
2010. máj. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!