Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok i a helyes...

Mit gondoltok i a helyes reakció ilyen viselkedésre?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel hónapokig kerülgettük egymást, de én már nem akarok tőle semmit, mert nem tudok rájönni miért ilyen fura. Egyszer kedves, elhív ide-oda, máskor meg hozzám se szól, szinte már bunkó. Letettem róla, úgy kezelem, mint a társaság többi tagját. Mára elhívtam mindenkit beülni valahova, így őt is, de mondta h nem jön aztán írt megint h lehet h később jön, aztán h majd ír h jön-e. (mindezt úgy h én közben egyszer válaszoltam h ha van kedve sokáig ott leszünk még). Nem írt, mi meg épp mentünk az utcán, amikor szembe jött. Észrevett de úgy csinált mintha nem. Odaköszöntem neki(fura volt h mit keres itt, de hát másokkal volt, tudtam h másokkal van), elmosolyodott, de oda se fordult hanem tovább ment. Na mondom ezt nem értem, mintha bármi bujkálni valója lenne, mért nem mondta h hello majd lehet h jövök vagy ilyesmi. Miért kell úgy csinálni mintha nem látna?? 10 perc múlva felhívott h hol vagyunk és odajött, de semmi "bocs poén volt", én nekem meg már elegem volt ebből és kb rá sem néztem. Nem nagyon törtetett, h ez megváltozzon, nem beszéltünk egy szót sem egymással, elvette a kabátomat h felakassza, de ennyi, aztán csak búcsúzásnál csá és kész. Miért csinált úgy, mintha nem látna? Miért jött utána akkor utánunk? Rendesen haverok közt azért megpróbálunk helyre hozni ilyeneket nem? miért nem tudott annyit mondani h bocs? Megjegyzem soha nem nyomultam rá, és soha nem kértem számon a viselkedése miatt ezért sem értem

20L


2011. febr. 26. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert lehet, hogy hangulatember ez a srac vagy az is lehet, hogy alapjaraton nem torodom, csak neha eszebe jut megeroltetni magat, mert meg tepernie kell erted es akkor normalisabb. Egyik esetben sem jo partner foleg, hogy mar most zavar ez a tulajdonsaga teged.
2011. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de erre h reagáljak? mert tudom játszani a sértődöttet, ami szívemből jönne, mert nem szeretnem ha így bánnak velem, de akkor meg csak azt látja h mennyire szívemre veszem, ha ő nem kedves velem, ergo akarok vmit.De azt meg nehezemre esik eljátszani h nincs semmi és nincs is kedvem, mert ha ilyen bunkó akkor nem "érdemli meg" h úgy csináljak mintha nem lenne semmi. H viselkedjek én?
2011. febr. 26. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezheted tőle, hogy miért nem köszönt vissza. Abban semmi nyomulás nincs, meg elég paraszt dolog.
2011. febr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy reagalj ra? Hat ne pazarold ra az idodet, ha ugyis tudod, hogy nem hozzad valo. Lehet, hogy nem tetszene neki, ha csak baratkozni akarnal, hisz o tobbet akar. Haverkodni lehet vele felszinesen, nem kell belemenni melyebb beszelgetesekbe.
2011. febr. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, csak szerencsétlen félénk és nem mer közeledni. Általában a félénk fiuk igy viselkednek ilyen helyzetben. Beszélj vele, ugyan mit veszithetsz.
2011. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyes reakció,hogy hagyd a francba.Ha nem tetszik amit csinál akkor mit akarsz vele?Te is látod,hogy valami nem stimmel.
2011. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 öregvarázsló ***** válasza:

Lehet, hogy haveri körben gátlásos.

Próbálj meg kettesben maradni vele ha számodra kedves.

Az akkori viselkedésével eldönthetnéd hogyan tovább.

2011. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
találkozni fogunk, mert egy a társaságunk. A kérdés h h viselkedjek vele ha már ott van. látványosan kerüljem el? ha odajön köszönni mutassam h bajom van vagy ne? h észrevegye nem érdekel, de azért ennyire ne legyen már illetlen velem....
2011. febr. 26. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,hát én a védelmébe kelnék,szerintem egy szégyenlős balfék,akinek nagyon bejössz.A férjem csinált ilyen totál hülyeségeket,aztán egyszer neki szegeztem a kérdést és minden kiderült,igaz másfél évig csinálta ezt a macska-egér játékot.Egy társaságba jártunk és hol gyűlőltem a viselkedéséért,hol meg iszonyú jól éreztük magunkat.A vége egy hatalmas szerelem lett,azóta eltelt kilenc év és van két gyönyörű kislányunk.Valamiért úgy érzem,hogy ő sem közömbös a számodra?.
2011. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!