Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészülök. Mit csináljak?

Kikészülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az imént rontott be az apám h megyek a mamához.mondom h nem mert tanulnom kell,takaritanom és rajzolnom.aztán pár perc mulva beront h mekkora egy f*sz vagyok a báttyámmal eggyüt,mert hogy ő nem megy neki segiteni vagy nemtom,és h énis mekkora egy mocsok sz.rházi kölyök vagyok vele eggyüt..és mondom hogy jó akkor megyek, nem tudtam hogy segiteni kellene bármiben is,és erre meg elkezdett ordibálni ismét h üljek a s.ggemen és rajzoljak(bocs az alpári szóhasználatért,de tényleg ezeket mondta) és h ilyen áron nem kell a segitségem,de kezdjem el kipakolni a cuccomat a böröndböl,mert hogy holnap én nem utazom sehova velük,az biztos....MOST KOMOLYAN,EZT VAJON MIÉRT KAPTAM? és állanoan ezt csinálja...pl múltok annyira összevesztünk, h szabályosan menekültem és bújdostam előle a lépcsőházban..nem mintha bántana fizikailag,de lelkileg annál inkább...

még egy példa.utáljuk a halat.a bátyámis,én is.soha nem is szerettük.anyukám pedig nem tul leveses.de főzött egy hadseregre való halászlevet.aztán mondja a bátyám,h bocs ő nem kér,mert nem szereti.erre egyből ordibál h H.LYE GYEREK ÉHEN FOGSZ D.GLENI blabla.

esküszöm idegbeteg.Mihhez kezdjek vele?Állandoan ordibál és kikészit idegileg :( mindig elrontja a kedvem.


2011. ápr. 22. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi,kicsit hosszú lett... de köszi ha elolvastad!!
2011. ápr. 22. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Most vegul is mit csinalsz? Rajzolsz, tanulsz, mamadhoz mesz vagy eppen pakolod ki a borondot? ugy latszik, semmit. Nem csoda hogy orditozik az apad.
2011. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12:22

Gondolom próbálja levezetni a feszültséget, hogy utána normálisan tudjon tanulni, rajzolni.


Próbálj meg nagyon odafigyelni, hogy mit mondasz neki, ha megkérdezi, hogy mész-e valahová, kérdezzél rá, hogy segíteni kell-e, mert akkor igen, de ha nem, akkor most kihagyod, mert még van bőven tennivalód, stb. Ilyen apróságok. Lehet nem segít, de sokkal többet szerintem nem tudsz tenni, amíg otthon élsz.

2011. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elso valaszolo: apam ordibalt eggyet,majd elment...szoval ennyi,megcsak a lehetoseget se adta meg h segitsek..

amugy meg mindig szoktam segiteni,multkor is sargarepa magokat szortam megilyenek...

2011. ápr. 22. 12:56
 5/5 anonim válasza:
nyugi idővel ha tényleg figelsz arra hog apád mire "allergiás" akkor nem fog kiakadni.. de ha kell valami egyéb segítség akkor irj nekem , mert amugy nálunk is volt ilyen probléma de aztán sajátos módon megoldottam..
2011. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!