Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrült? Vagy mire véljem...

Megőrült? Vagy mire véljem ezeket az smseket?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, hát már nem mai gyerek, mondhatnám úgy is, hogy az apám lehetne, én egy huszonéves lány vagyok. Úgy ismerkedtünk meg, hogy mindenáron össze akart velem jönni, de én nagyon-nagyon nem akartam. Egyrészt a kora miatt (2x annyi, mint én), másrészt ritka koszos és gusztustalan egy ember, semmit nem ad a személyes higiéniára. Szóval semmit soha jobban nem akartam, mint őt lekoptatni magamról, de nagyon erőszakos volt, határozottan meg volt róla győződve, hogy mi járunk, féltékenykedett, anyámnál beárult, ha mással látott, hogy én őt "megcsaltam", halomra írogatott smseket, emaileket, egyszóval olyan elegem volt már belőle, hogy úgy igazából elküldtem a halál valagára, hogy mielőtt még teljesen megutáltatja magát, húzzon el, de igen gyorsan. Viszont ezt is kb 3x, 4x el kellett neki üvöltenem, mert meg volt róla győződve, hogy ez csak múló szeszély nálam, és valójában ő illik hozzám (ezt mindig saját maga állapította meg).

Naszóval, lekopott végre, én magam sem tudom, hogy ez hogy sikerült, de eltelt egy év áldott csöndben, mire nemrég megint smsek kezdenek tőle jönni, de nem is akármilyenek. Basszus egyik dolog az, hogy egyszerre jön tőle tíz, de csak úgy sorjázik és pittyeg a telefonom, mint a veszedelem, ahogy ezek egyenként leperegnek, egymás után, de a másik dolog pedig ezeknek a tartalma, amik alapján én először komolyan mondom, hogy azt hittem, hogy ez az ember megőrült. Éppen nem csodálkoznék, mert egyedül él, és előtte se volt éppen észkombájn, viszont amikor egy-egy ilyen sorozat napjában többször lepereg, mint a géppuska, akkor már megint feléled a régi érzés, miszerint annyira jó lenne elküldeni egy lakatlan szigetre és ottfelejteni.


Az smsek a következők (a teljesség igénye nélkül):


1. Kérsz verebet (így, kérdőjel nélkül)

2. Lakik pók az aortádban

3. Április 1én lesz az első nászéjszakánk bővérrel

4. Szia kárt evő

5. Csókoljon homlokon mókus

6. Add el gyorsan a malacokat (sose volt malacon, közöm se volt soha malachoz egy panel másodikon)

7. A sánta malacot ugye nem adtad el


Ésatöbbi. Máskor legalább értelmesen beszélgetett, de most ezeket az istentelen marhaságokat már nem tudom mire vélni, mivel annyira lehetetlenek és összefüggéstelenek, hogy no comment. Még az is eszembe jutott, hogy így akarja esetleg felhívni magára a figyelmet, hogy újra beszéljek vele, mert tudja, hogy nem beszélek, ha fejre áll, akkor se, de nem tudom. Ezek az smsek nekem őrültségre utalnak, főleg, ha egy nap millió van belőlük.


Szerintetek?


2011. febr. 27. 02:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Jelenets fel zaklatasert. Igen, bolond a pali.
2011. febr. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

sztem bekattant. O.o ...valakinek mindenképpen szólj, h állítsa le rólad, ha nagyon durva, jelentsd fel!

engem is zaklatnak. van 1 aberrált csaj, aki mindig utánzott mindenben, meg mániákusan nézegette a közsségi oldalakon a profilomat, barátaival elmondatott rólam mindent, mit csinálok, hol vok stb.

mindennap irogatott msn-en, h barátkozna, a pasimnak is, folyton rólam kérdezett.

aztán elegem lett, elküldtem, tiltottam, barátom is.

csak nem hagyott békén, álprofilokat csinált, felvett, másnak adta ki magát, h ellenőrízhessen, beszéljen velem.

rájöttem, tiltottam, ez így ment 3szor.

nemrég írt 1 e-mailt, amiben megfenyegetett, hogyha nem beszélek vele, meg nem leszek a barátnője, tönkretesz. :S

totál elkattant, mindenkivel ellenőríztet, nyomoztat utánam... és azt fontolgatom, ha ez folytatódik, feljelentem.

sztem ne engedd a közeledbe ezt a pasit, soha ne mászkálj egyedül, ilyenek.

manapság egyesek túl sokat megengednek maguknak, és túl kevés a diliház :S

19/L

2011. febr. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

Jézusom. :|

Még miket ír? :DDDD

Ezen most nagyon nevettem, de a helyedben én tényleg nem mennék egyedül sehova, főleg ha tudja hol laksz... :S

Ha folytatja az smsezést, szerintem tényleg jelentsd fel, mert ez beteges. :S

2011. febr. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2%
amilyen szókincsed van művelt csajnak látszol gondolom szép is vagy ha utánad koslat akkor hogy-hogy nincs barátod?
2011. febr. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező!Ez a faszi teljesen komolyan írom elmebeteg. Bődületes baromságokat ír, öszefüggéstelenül.Jó lenne ha valaki megfigyelné, mármint a rendőrségtől valaki!
2011. febr. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen, őrült.


Tegyél feljelentést a rendőrségen. A "bővérrel" akár gyilkossággal való fenyegetésként is értelmezhető.

2011. febr. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Őrült... nem tudod letiltani a számát?
2011. febr. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt ilyen ismerősöm, mivel időseket gondozok és ő sem valami fiatal, szóba álltan vele + anyóséknak jó barátságban voltak az apjáékkel.

Alkoholista + valami idegbetegsége van és nem szedte a gyógyszerét =>folyamatosan üldözött a szerelmével és hasonló sms-eket kaptam, amikor nem akartam vele beszélni.

Az sms-ek arra voltak jók, hogy valamelyikre csak válaszolok, vagyis szeretem.

Hiába mondtam, hogy van 3 gyerekem, férjem, nem tervezem a válást, akkor fel akarta magát akasztani.

Végül szóltam a bátyjának, amiért megharagudott és most nem beszélünk.

Iszik, gyógyszerét nem szedi és nem köszön.

Nincs valaki, akivel tudnál beszélni, testvére vagy ilyesmi?

2011. febr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mi lehet az oka annak ,h azt hitte van esélye nálad?Miért hiszi azt most is?

Lehet, h így akar megnevettetni, de minden esetre szeretné magára felhíni a figyelmet, h ő még van és még nem mondott le rólad és nagyon rosszul esik neki neki, h te elutasítod.Nem tudja feldolgozni.Vigyázz vele mert , ha valaki ilyen,akkor dühös is lehet rád és veszélyes is lehet. Az sem megnyugtató, h folyton csak te jársz az eszébe mert azt is akarja közölni és azt, h hatni akar rád valamiképp nehogy véletlenül megfelejtkezz róla.

Konzultálj valakivel olyannal aki hatással lehet őrá ,mert ez valóban kimeríti a zaklatás fogalomkörét.De először is tiltsd a számát a telódon, h tőle ne fogadjon semmit.Valamiképp add tudtára, h ha ezt folytatja bajba kerülhet.

Az is lehet, h teljesen meghibbant és nem érdemes összefüggéseket keresni.Jelentsd fel.

2011. febr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 lenlo válasza:

Szia!


Az ő viselkedését annyiban fontos megérteni, amennyiben meghatározható az arra adandó viselkedési válasz, annak érdekében, hogy szándékod szerint a lehető leggyorsabban elérd ismét a távozását.

A leírtak alapján szerintem egyet kell tenni, olvasatlanul törölni, amit ír. Teljes közönnyel viseltetni iránta, de jó lenne ebbe a stratégiába az esetleges közös ismerődöket is bevonni (pl. édesanyád), termésetesen úgy, hogy a pasi ne tudjon róla.Nyilván most az érdeklődés felkeltés fázisában van, nem szabad eredményt elérnie, nem szabad válaszolni, ne lássa semmi eredményét a "tevékenységének". Ne mutasd azt sem, hogy idegesít.

2011. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!