Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellne? Apám be...

Mit tegyek ellne? Apám be bolondult és megőrült? Lent folyt.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,szüleimmel élek de tervben van az elköltözés!Tegnap apám be bolondult,bekattant,vagy nem tudom el mesélni és megvert engem is meg édesanyámat is!De nincs hova mennem most rögtön,van pár napra vagy hétre szükségem.Nagyon fáj amit tett lelkileg főleg testileg is,és gondolkozom hogy most ezt hogy kéne le reagálnom vagy mit tegyek?Csak egész nap sírok.Volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. márc. 14. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
mindketten orvosi látleletet vetettek és rendőrségi feljelentés...aztán kéritek szépen, hogy apuka húzzon a francba, a rendőrség el fog ja vinni
2011. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van, ha meg fogadkozik, hogy többet nem ver meg titeket, akkor se higgyétek el, aki egyszer megteszi, az megteszi másodszor is
2011. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Latlelet! Nagyon is egyetertek. Legyen irasos bizonyitek. Aztan majd eldontitek, hogy feljelentitek-e.


Neked meg eleg annyit Apud fele, ha felsz tole, hogy elmentel dokihoz, mert fajt a fejed.


Sajnalom ami tortent. Azert is lepd meg a latleletet, hogy tudd Anyudat meg Magadat vedeni a jovoben.

2011. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi történt vele? Mi lehetett az oka, hogy ezt tette?
2011. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hasonló volt , engem ugyan nem vert meg de azóta is félek itthon lenni
2011. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem ilyesféle tanácsra gondolt, hogy látlelet meg rendőrségi feljelentés!!Én szerintem nagy bajok vannak apáddal, de eszedbe ne jusson az ők elcseszett házasságukat és életüket elkezdeni rendberakni. Ez az ő dolguk. Mielőbb költözz el és éld a saját életed, és anyádat se akard megmenteni, mert nem a te tiszted, és ezzel csak a szép fiatal éveidet pazarolnád el.
2011. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!