Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha perbe fognak ez miatt...

Ha perbe fognak ez miatt nyerhetek a bíróságon, vagy tegyem meg amit követelnek és irjam alá a papírt?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelött egy szórakozóhelyen összeszedtem egy csajt. nagyon jól nézett ki,még azon estén le is feküdtem vele. Kérdésemre h huzzak e gumit,azt mondta gyógyszert szed.

Nah,már most kiderült h ez a lány most terhes,és nincs is 14 éves! Nem gondoltam volna h nincs 18 éves,mert ebbe a klubba 21 éven aluliakat nem is engedetnének be,meg nem nézett ugy ki mint egy kislány!

A lány megadta a szüleinek az elérhetőségemet mikor megtudta h terhes,mert muszály volt szólnia otthon. a szülök felajánlották h irjak alá egy papírt ügyvéd elött miszerint 2 év mulva feleségül vezsem gyámügy engedéllyel a lányt és a gyereket is nevemre veszem. ha nem irom alá akkor perbe fognak én meg ülni fogok.

nem tudok mit csináljak. Én szüleimnek még nem is szóltam semmit.

Vannak buliképek arról az időpontról,ezzelk tudnám bizonyítani h engem megtévesztettek?

22F


2011. febr. 27. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
75%
Hát, az nem kifogás, hogy nem nézett ki kiskorúnak...szerezz egy jó ügyvédet.
2011. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de a te hibád, hogy nem húztál gumit. Szerintem téged körbe fognak röhögni, ha valamit még bizonyítani próbálsz. Hogy ő hazudott neked, h gyógyszert szed?Te pedig saját magadért felelsz, miért nem védekeztél? Hihetetlen, hogy a nemi bajokra nem is gondolsz, mert milyen fasza és menő gumi nélkül dugni..

szerintem egy normális nőt ez nem zavarna?

2011. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%
Jó ügyvéd. Nem lesz olcsó...
2011. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

de egy olyan helyen is volt,ahova nem engedhetnének be 21 éven alulikat.

Most honnan kellett volna tudnom h nem is annyi? Buliképekkel tudom bizonyítani h ott volt azon a helyen.

Egy jó ügyvéddel meguszhatom a börötnt?

2011. febr. 27. 14:59
 5/68 A kérdező kommentje:
ez a legkisebb bajpom h terhes lett a lány. de engem liliomtiprásért akarnak lecsukatni
2011. febr. 27. 15:00
 6/68 anonim ***** válasza:
71%

A lány ott s elehetett volna a bulin!

Szerintem ezzel kell nagyon érvelned majd..

2011. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

nagyon ideges vagyok ez miatt :S

a láény szülei meg eröltetik ezt a papírt h ügyvéd elött irjam alá. mert ha megszegem a benn foglaltak akkor még moindig be tudnak perelni. De ha nem irom alá akkor is be perelnek

2011. febr. 27. 15:05
 8/68 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha elmondod, hogy te abban a tudatban voltál, hogy elmúlt már 14 éves mivel ebben a klubban volt akkor nem csuknak börtönbe de a gyereket neked kell majd nevelni.
2011. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem szólsz a szüleidnek?

Én már régen szóltam volna, ők segíthetnének, a fiuk vagy.

2011. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

akkor érdemes vállalnom a pert? nem fogok börtönbe kerülni?


még főiskolás vagyok,mire megszületik a gyerek még nem fogok végezni a sulival,ilyenkr a szüleimnek kell kifizetni a gyerektartást?

2011. febr. 27. 15:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!