Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelt Ügyvéd Úr!Nekem...

Tisztelt Ügyvéd Úr!Nekem olyan problémám lenne, hogy elutasították a költségmentességemet, de megszűnt a munkahelyem és bent a bíróságon azt állították nekem, hogy ne lebbezek föl mert úgy is elutasítják majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem úr vagyok, hanem hölgy, de remélem, megfelelek. Ahhoz, hogy segíteni tudjak, némi pontosításra lenne szükségem: milyen ügyben utasították el a költségmentességét? Alanyi, vagy tárgyi költségmentességről van szó? Milyen iratokat csatolt? Az elutasítás előtt kapott felszólítást hiánypótlásra?
2010. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ez nem egy ügyvéd válaszol rovat!!!!

hogy lehet valaki ennyire buta?!

2010. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

A bíróságon kivel tetszett beszélni?

2010. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat a megszólításért.A panasz irodában egy ügyésszel.kaptam egy levelet hogy nekem nem jár a költségmentesség.de a legfontosabb nekem az indéglenes intézkedés lenne láthatás miatt azt meg nem csinálják meg amíg nincs be fizetve az illeték.Van ilyen?És akor mi van az én jogaimmal?és házasok vagyunk még mindig!

köszönöm a tanácsokat.

2010. febr. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!