Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nőktől vagy félnek a...

A szép nőktől vagy félnek a férfiak, vagy ha nem, akkor csak "arra" kell nekik. (Többnyire) Ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ez csak egy toposz, de kétségkivül hangzatos.
2011. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

a szép nőkkel vigyázni kell.

általában nehéz elhinni, hogy bármit is akarna egy átlagos külsőre pénztelen embertől.

illetve kitudja mikor néz másik pasit magának, mert hát ugye megteheti.


hát nem azért szép, hogy a pasik magáévá tegyék. azért szépíti magát hogy több pasi ejthesse teherbe.

2011. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezt azok a szinglik szokták mondani akik sok Cosmot olvasna mégsincs pasijuk, és az egyetlen normális magyarázat amit találnak hogy a pasik félnek tőlük (nem pedig azt hogy bennük van a hiba)


Egyébként meg a szép nőknek mindig van pasijuk, ahogy én látom, mindig találnak valakit aki nem "fél "tőlük

2011. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezt te is megtudtad volna fogalmazni, azért mert hiába szép 1 nő tartós kapcsolatot nagyon senki nem mer tartana velük. Innen jön a testi kapcsolat h d*gni elég azoknak akik kevésnek érzik magukat 1 jó nő mellé.
2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
ez hülyeség. ez azokra a "szép nőkre" vonatkozik, akik úgy is viselkednek hogy ők a legszebbek , semmi és senki nem elég jó nekik, karrieristák stb.. tehát akik túl sokat képzelnek magukról. ismerek jópár tényleg szép, kedves mosolygós , természetes lányt/nőt. soha semmi gondjuk nem volt pasit fogni és megtartani és sosem emlegették ezt a közhelyet hogy a szép nőktől félnek a pasik.
2011. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez nincs így.
2011. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
engem szépnek tartanak...de tényleg azt látom, hogy kedvesek velem a pasik, mégsem mernek kezdeményezni... nem egyszer voltam úgy, hogy beszélgettem velük, és bizonyos idő után egy hozzám hasonló, de nem annyira szép csajjal jöttek össze (pedig nem érzem magam miss univese-nek, és közvetlen vagyok).
2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez butaság. Bár a második férjem mindig azt mondta, hogy egy feleségnek nem kell szépnek lennie, mert akkor folyton csak aggódni kell miatta...
2011. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem plázacicákat,meg agyonrasminkelt szilikoncsodákat értek szép nők alatt,és nem is olyanra gondolok,aki csak a férfi autóját,meg pénzét lesi. Hanem aki kedves,normális,csak annyi a "hibája",hogy szép,mégsem talál magának igazi párt.
2011. febr. 27. 20:42
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Egy igazi férfi nem fél egy szép nőtől, és nem csak arra kell neki. A szépség nem egyenlő a szexualitással, a szexualitás pedig nem zárja ki, hogy más is kelljen aférfinek a nőből.
2011. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!