Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak nektek mi a legfontosa...

Ferfiak nektek mi a legfontosabb a jovendobeli felesegetekben? Szep legyen? Vagy gazdag, tehetos csaladbol szarmazzon? Esetleg nagyon okos no legyen?

Figyelt kérdés
Mik a legfontosabb dolgok szamotokra egy noben?
2009. nov. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Egy közhellyel kezdem: az, hogy szeressem és ő is szeressen. Hogy milyen tulajdonságai legyenek - szerintem ezt nem lehet patikamérlegen kimérni. Az összes tulajdonsága benne van a személyiségében és a viselkedésében. Erről pedig van az embernek egy benyomása, és az alapján érzi, hogy vonzódik hozzá vagy nem. Ha konkrétumokat vártál, akkor most lehet csalódást okoztam a válaszommal. Majd a többiek hátha részletezik. :)
2009. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

nyilván a szép, gazdag, és okos lenne a legjobb, de ha a három közül csak egyet lehet választani, akkor legyen okos.

igazából az egyetlen feltételem az volna, hogy ne akarjon engem irányítani, befolyásolni, megváltoztatni. ez az egy feltétel is elég ahhoz hogy még nem találtam ilyen nőt. :)

2009. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfontosabb a belső, gyerek centrikus legyen, szeresse a lányomat.Legyenek közös dolgaink.Lehessen vele beszélgetni.Csinosság?Az mindenkinek más.én szeretek mit fogni egy nőn.Legyen jó vele a szex.
2009. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az érzelmi, a szellemi és a fizikai tényezők harmóniája a fontos. Vagyis: legyen szíve, legyen okos, és tetsszen külsőleg. És pontosan ebben a sorrendben. Hosszú, szép közös életet szeretnék, meleg, barátságos otthoni légkört, ahol öröm együtt lenni. Ehhez szükséges a szeretet és az intellektus. Bele tudok szeretni egy nőbe a lelkén és az értelmén keresztül is.
2009. nov. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,de a párommal mi szinte ugyan olyanok vagyunk.Nagyon sok közös van bennünk és ő azt szereti, hogy olyan aranyos is tudok lenni és kedves.Szerintem a legtöbb férfi ha feleséget keres, akkor olyat akiben meg tud bízni és aki "ápolja ha baj van".A cicababák csak alkalmi kapcsolatnak jók,szerintem.Persze a szépség is sokat számít, de ez relatív, hogy kinek mi a szép.
2009. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az én párom biztos nem a szépségem miatt van velem :)

de tény, hogy tudok főzni, szeretek gondoskodni róla, nem esik nehezemre a takarítás, és szeretjük is egymást nagyon.

2009. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!