Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfiak! Hogy birkóztok...

Csúnya férfiak! Hogy birkóztok meg azzal, ha szép barátnőtök van?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogyan küzditek le a féltékenységet...
2011. szept. 8. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést nem igazán értem, mert pl már az én férjemre is mondták, hogy mások szerint nem jó pasi, nekem viszont nagyon is az, többek között ezért is lett a férjem. Egyszóval nagyon szubjektív, hogy kinek mi a szép.
2011. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
jaja, kérdező, milyen egy csúnya férfi?
2011. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Úgy érti, magát csúnyának tartó férfi.
2011. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
2011. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is inkább önbizalom-hiányos, kisebbrendűségi komplexusos férfi és szép nő kapcsolatáról van szó.
2011. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Simán. Még kérdés? :D
2011. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szép ez a fiú csak a fogai hiányoznak.
2011. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

reálisan nézve, meg az ellenkező nem véleményére alapozva én is kapósabb lánynak számítok, mint párom a saját nemében, de egyrészt én félelmetesen jóképűnek tartom, másrészt egyéb dimenziókban meg én vagyok a szerencsésebb.

szóval lehet hogy minden ujjamra szerezhetnék vkit, de az olyan is. :D

2011. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Csúnya férfi: kopasz vagy nagyon kopaszodó (már a 30-as évei elején), alacsony, kb. 160-169 cm), ápolatlan, görbe lábak, rövid kar, izomtalan, kövér test vagy csontos gebe, rövid lábak, gnóm nagy fej, krumpli vagy sasorr, vagy aszimmetrikus orr, teljesen kancsal, görbe vagy hiányzó fogak, buta, bunkó agresszív.
2011. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

kinek mi a szép?

Nem lehetek mindenkinek én a legszebb, és Te a legcsúnyább!!!

Szerencsére, különbözőek vagyunk és mások az igényeink!


Volt már olyan barátnőm akinek az ízlése az enyémmel (finoman szólva) nem találkozott! szerintem csúnya volt a barátja és Neki mégis Ő volt a legszebb!


Az én Párom vörös hajú, sokaknak tetszik és sokan megnézik, ugyanakkor azt is mondták már Nekem hogy nem bírnának hozzányúlni mert gáz hogy "ott" is vörös a szőre!


Erről ennyit!

Valakinek Te leszel a legszebb és legjobb másnak meg a legrondább!

2011. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!