Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eskuvo elott mondta neked...

Eskuvo elott mondta neked valaki szemelyesen, hogy csak szerelembol hazasodj es ha barmi ketelyed van hogy sikeres lesz a kozos eletetek, akkor allj el a hazassagtol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akárki mondta, igaza voltvan.
2011. febr. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta ki igy senki, de szamomra egyertelmu volt. Ha ketelyed van, nem szabad hazasodni. Nem szabad arra szamitani, hogy majd megvaltozik, megvaltoztatod.
2011. febr. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondta az első házasságomnál a nagymamám! Azt mondta, hogy ne hirtelen fellángolásból tegyem, holott a volt férjemmel 4,5 évig jártunk együtt. Azt mondta a drága nagyim, hogy ő azt látja, hogy nagyon dilingós a leendőbelim! Igaza lett! 5 év után elváltunk! De én annyira szerelmes voltam, hogy nem vettem észre a problémákat. Saját lakásom volt, csak valóban "élnünk" kellett volna. De a drága volt férjem még a nőit is oda hordta haza, míg én dolgoztam. Szóval: ha Te a szerelemtől nem igazán látnál tisztán, hallgass arra, aki tiszta józan fejjel lát!
2011. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

-én egyszer visszamondtam egy lagzit és nem bántam neg, persze kellemetlenségekkel járt, de jó döntés volt

-érzed te legbelül, hogy mi a helyzet ;) csak legyél őszinte magaddal

2011. febr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyim sírt az esküvő előtti percekben, megölelt és mondta, hogy ne menjek hozzá mert ez nem az igazi, érzi rajtam, hét év után el is váltunk, nagyi mielőtt meghalt azt mondta, hogy csak ahhoz menjek akiért odavagyok teljesen:) és így lett, nagyon boldog a második házasságom, a szívemre hallgattam végre nem az eszemre.
2011. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fontos,h ki mondja,és,h nem csak üres frázisokat csattogtat.Ezt érezned kell!!!

Ha kételyed van az már jel.Kicsit fordulj magadba,és tisztázd az érzéseidet.Tedd mérlegre a dolgokat.Lehet,h egy nagy beszélgetés a jövendőbeliddel sokmindenre rávilágít.

2011. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Nem voltak kételyek, és ez látszott.

(Magamtól is van ennyi eszem, nem kell mondani...)

2011. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ezt tudtam magamtól is.
2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Én még nem voltam házas, csak eljegyzésem volt az elmúlt 5 évben, de nekem akkor is mondták, de csak jóindulatból. Két és fél év múlva szakítottunk, így utólag belegondolva jobb is, hogy szétmentünk, még mielőtt elvettem volna.

De szeretek már 15 éve egy nőt, akivel ugyan soha nem voltam együtt, de azt hiszem, vele vállalnám bármikor a kockázatot. Nemrég találkoztam vele és kiderült, hogy még mindig bele vagyok esve, csak én nem kellettem neki soha. Ilyen az élet, lehet, hogy rossz lenne nekem vele és még jobb is így.

2011. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki. Éreztem is hogy nem lesz jó vége ennek a házasságnak. De a megszokás, az elvárások azt diktálták hogy vegyem el a lányt. Öt évig voltunk együtt, gyerekünk is született, de mégis válás lett a vége. Én meg verem a fejem a falba, hogy miért nem voltam bátrabb, amikor az egész kudarcot éreztem előre, de nem mertem lépni. Ma okosabb vagyok, meg idősebb is tíz évvel. Csak sajnos saját káromon kellett tanulnom. Iszom is a levét, a gyerek miatt.
2011. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!