Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, megrémisztenek a...

Férfiak, megrémisztenek a sikeres nők?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

itt az egyik hozzászólás ihletett meg.

Nagyon jó dolognak tartom ha egy nő megvalósítja álmait, az ember segítse a párját.

Viszont egy nálam sikeresebb nővel semmiképp se kezdenék.

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. júl. 13. 18:26
 1/9 anonim válasza:
91%
30 éves nő vagyok.Elkezdtem sokkal több pénzt keresni,mint a párom és ettől teljesen ingerült volt.Régimódi a felfogása.A férfinak kell eltartania a nőt és nem fordítva.Majdnem ráment a kapcsolatom is .Azután babát vállaltam.Tgyás mellett nem lehetet vállalkozásom.A párom átvette a vállalkozást papíron.A java munkát még most is én végzem(internetes webáruházunk van),de mivel az ő nevére és számlájára érkezik a pénz,így most nagyon büszke magára.Nekem meg bőven elég ha a háttérben tevékenykedem,mert így biztonságban van a párkapcsolatom.
2011. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, ha a párom sikeresebb lenne, mint én, inkább örülnék neki és büszke lennék rá. Talán azért, mert én sem keresek átlag alatt és emiatt nem lenne kisebbség érzetem.


25/F

2011. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy idő, mikor jobban kerestem. A barátom inkább büszke volt rám. Manapság szerintem mindegy ki keres többet, maximum a férfi is kiveszi a házimunkából a részét, Az olyan férfinak, akit ez frusztrál, szerintem önértékelési problémája van.
2011. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez kb olyan mint ahogy a legtöbb nő nem szeretne nála alacsonyabbat párnak.

Önértékeléstől függetlenül is lehet probléma.

2011. júl. 13. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem:) inkább örülni kell neki, ha egy sikeres nő vkinek a párja...persze ez akkor működik, ha a nő nem vág fel a sikereire, és nem nézi le a párját, ha az kevésbé sikeres...

ha nincs lenézés, akkor no problém...:)

2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak az anyagiakhoz fel lehet zárkózni, megnőni viszont nehézkes.
2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"nem:) inkább örülni kell neki, ha egy sikeres nő vkinek a párja...persze ez akkor működik, ha a nő nem vág fel a sikereire, és nem nézi le a párját, ha az kevésbé sikeres...

ha nincs lenézés, akkor no problém...:)

"

A másik sikerének minden rendes ember örül. :)

De rátapintottál a lényegre, olyan esetben ha a nő tanultabb/jobban keres/jobb "státusza" van, akkor jön a lenézés, szinte minden esetben.

A pár mindkét tagjának ritka különleges személyiségnek kell lenni h ilyesmi ne merüljön fel.

2011. júl. 13. 19:39
 8/9 anonim válasza:
100%
25 éves nő vagyok, hasonló helyzetben. Többet keresek, mint a párom, de ezt nem árultam el neki. Külön kasszán vagyunk, a kollégáimat nem nagyon ismeri, így el tudom titkolni, mert tudom, ha megtudná, az zavarná, és az egyikünknek sem lenne jó. Amúgy is van elég problémánk, nem kell hiányzik még egy. A fizetésem felét bevallom, a másikat nem, azt átutalgatom az anyukám nevén lévő számlára és befektetési jegyeket veszek belőle. (Ez anyum és az én titkom.) Ha felmerül valami nagyobb költségünk, akkor azt javaslom a páromnak, hogy az anyukám nevén való megtakarításból álljuk. Ebbe rendszerint belemegy, nem faggatózik, és nem zavarja. (Én pedig legalább ekkor nem hazudok, mert a számla tényleg az anyukám nevén van.)
2011. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézné le, ha van mellette egy olyan társ, aki szereti, akinek kifújhatja magát. A lenézést, abban az esetben érteném meg, ha a férfi nem is akarna előrébb lépni.
2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!