Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás majd kibékülés után...

Szakítás majd kibékülés után hogyan alakult a kapcsolatotok párotokkal?

Figyelt kérdés
Jobb lett idővel,vagy pedig egy idő után végleg elváltatok?
2011. febr. 28. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősebb lett, mint előtte.


Ami nem pusztít el, az megerősít!

2011. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Sajnos nem egyszer történt szakítás (soha nem harmadik miatt), de az utolsó kibékülés alázatos megbánással és kezem megkérésével végződött. Nem sokat gondolkodtam, igent mondtam. Összeházasodtunk. Kb. fél év múlva elváltunk. Rá egy évre szintén volt egy próbálkozása, amikor váratlanul a munkahelyemen megjelent és azt bizonygatta, hogy élete legrosszabb döntése volt, hogy hagyott elmenni, "rájött mit veszített". Nem éreztem semmit. Éppen egy újabb párkapcsolat elején voltam. SOHA TÖBBET!
2011. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem vált be az újtakezdés. Kis idő után jött a végleges szakítás, mindig.
2011. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Többször szakítottunk (mondjuk a fő ok az volt, hogy ő válás után volt és kellett némi idő, amíg "magához tért"), majd összeházasodtunk. Lekopogom, nagyon jól megvagyunk!
2011. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi összeházasodtunk, azóta is rendben van minden. Neki szüksége volt egy kis gondolkodási időre, ami jól sült el. Csak a hozzáállásotokon múlik, hogy jó lesz-e újra. Pl. nem szabad folyton felhozni ezt a szakítás-kérdést. Egyszer megbeszélitek, azután el kell felejteni.

De magát a kibékülést is mérlegelni kell. Pl. az hogy jó volt a szex, vagy hogy hiányzik este mellőlem, vagy "a gyerek miatt" az nem elég. Megcsalás után sem békülnék.

Nyilván egy kis szünet mindenkinek elég kell, hogy legyen átgondolni, hogy mit szeret a másikban, és hogy ez elég lesz-e a jövőben, hogy legyőzze az ellentéteket. Persze nem árt saját magunkat is értékelni ilyenkor.

2011. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meggondolatlanul dobtam a fejéhez mérgemben,hogy elköltözöm,sajnos sokadszorra. Több,mint egy hétig szenvedtem,mert akármilyen is néha,így szeretem,ő az igazi. Most még mindketten tele vagyunk sérelmekkel,nem tudunk hogyan viszonyulni a másikhoz,de remélem majd az idő nekünk dolgozik.
2011. febr. 28. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Kb egy hét múlva újra szakítottunk, akkor már végleg.
2011. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
2x volt ilyen. Az egyikkel még kb. fél voltunk együtt, aztán dobott (talált mást). A másikkal a kibékülés óta (2 éve) még mindig együtt vagyunk, és egész jól. :) Persze vannak kisebb összekapások (nem emiatt, bár utána nem sokkal még feljött párszor), de semmi komoly.
2011. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
92%

08:36 vagyok:

Ellenpélda: bátyámék kb. 17 évesen ismerkedtek össze, egyetlen egyszer volt szakítás, majd újra együtt, 24 évesen összeházasodtak, most 43 évesek. Példás családapa, családanya 2 nagy gyerekkel. Szét sem lehet őket robbantani. Közel 25 éve példásan kitartanak egymás mellett. Sokmindentől függ. Legfőképpen hozzáállás, szemléletmód, összecsiszolódás, mindennap tenni egymásért. Ha bármelyik fogaskerék kitörik, nem megy tovább.

2011. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi is újrakezdtük, de nem hiszem, hogy sok értelme van az újrakezdésnek. Van akinél bejön, van akinél nem. Nálam úgy néz ki, hogy nem jön össze.
2011. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!