Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket, ha...

Vállalnátok gyereket, ha tudnátok, hogy ezáltal megromlik a kapcsolatotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Igazándiból nem szeretném ,h megváltozzon a párommal a kapcsolatom, ezért sem igazábol szeretnék gyereket.Nekem a párom mindennék fontosabb!
2011. febr. 28. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért romlana meg a kapcsolat egy gyerek miatt... Általában erősebbé szokott válni a baba érkezésével...

A párod nem szeretne még gyereket?

2011. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Én lemondtam mind e házasságról, a családról is és a gyerekről is, csak azért mert elveszitettem egy újabb gyerekemet. Nemkem elég volt egy életra ebből. Inkább nem lesz gyerekem, de pasim sem. Egyébként igen, előfordulhat, hogy megromlik egy kapcsoltak egy gyerek miatt.
2011. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gyerek által romlik meg, akkor ott már eleve nincs minden rendben. A gyereknek csak még közelebb kell hozni egymáshoz érzelmileg a szülőket.
2011. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 kisnita ***** válasza:
65%
Attól, hogy lesz egy gyereket még nem biztos, hogy megromlik a kapcsolat a pároddal. Ha meg megromlik akkor valószínű előbb utóbb gyerek nélkül is megromlott volna. Ha mindenki ilyen felfogással gondolkodna akkor senkinek se lenne gyere.
2011. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Én nem akarok gyereket, de nem emiatt. Ha szeretnél gyereket, és csak az a gond, hogy attól félsz, hogy megromlik a kapcsolatod a pároddal, akkor szerintem vállalj nyugodtan gyereket. De ne tőle, hanem valaki mástól. Egy jó kapcsolatot nem tud elrontani egy gyerek, ha a tiéteket el tudná, az azt jelenti, hogy gond van a kapcsolatotokkal.
2011. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Még nem,még nyűg lenne,fiatalok vagyunk hozzá (bár ez relativ,én 23 ő 26 éves)

Egy kapcsolat nem romlik meg ha mindketten ugyanugy akarják azt a gyereket

ha viszont te akarod,ő nem,akkor ne sok jóra számits...

2011. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudnék kapcsolatban élni egy olyan emberrel, akivel megromlik a viszonyom, ha családot alapítunk.

Nekem is a párom volt a mindenem, most a párom és a gyerekeim, ahogy neki is. Megváltozik a párkapcsolat: család lettünk.

De ebben nem látunk semmi negatívat.

2011. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Én is félek, hogy ha egyszer lesz gyerekem az negatívan fogja befolyásolni a kapcsolatomat. Márcsak induljunk ki abból, hogy minden a gyerek körül forog és nincs időd a partneredre, ezenkívül sok esetben elhanyagolt, elhízott lesz az anyuka, ami sok férfinek nem igazán kívánatos, ezenkívül meg a gyerek miatt nincs idő kettesben elmenni valahova, programokat csinálni. Szóval szerintem simán előfordulhat, hogy rosszabbá válik egy kapcsolat egy gyerek után, de biztos van ellenpélda is. L25
2011. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 napietus ***** válasza:
41%
egy gyerek érkezése nem alakítja a folyamatokat egy kapcsolatban. az sem helyes, ha valaki azért vállal gyereket, mert ettől várja a kapcsolata jobbra fordulását. ezt el kell felejteni. egy rossz kapcsolat nem lesz egy gyerek miatt jó, de egy jó sem lesz tőle rossz. ha igen, akkor amúgy sem lett volna nagy jövője. de én nem szülnék, ha csak egy kicsit is bizonytalan lennék a férjemben. nem kívánom a gyerekemet 2 éves koráig gyedből és gyerektartásként dobott alamizsnából nevelni.
2011. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:
53%

"sok esetben elhanyagolt, elhízott lesz az anyuka"


ez sajnos sok nőnél gyerek nélkül is bekövetkezik, amint biztos a dolgában. aztán meg csodálkoznak...

2011. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!