Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16F vagyok. Anyám mindig...

16F vagyok. Anyám mindig azzal fenyeget, hogy ha megbukok akkor elválaszt engem a barátnömtöl. Ez ellen mit lehet tenni? (lent)

Figyelt kérdés
nem is az a baj. mert nemfogok megbukni van annyi eszem... de ezt elmondja minden nap és már nagyon unom. Hogyan lehetne megakadályozni még csak azt is h ilyet mondjon? a véleményetekre vagyok kíváncsi. elöre is köszönöm
2011. febr. 28. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz bukásra akkor miért mondogatja folyton?
2011. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Netán azért kellene letenni a segged hogy tanulj és nem azért ,hogy netezz?Mikor elvileg iskola idő van?

Én se voltam egy jó tanuló ,de azért arra odafigyeltem,hogy nagy trutyiba ne keverjem magam,ne bukjak meg.

Szerintem kezdj el tanulni kérd a tanárokat,hogy külön had javíthass.

2011. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Tanulni?

Bebizonyítani,hogy megérted amit mond,és minden tőled telhetőt megteszel?

Anyu nem akar rosszat neked,ezt értesd meg.Csak azzal fenyeget ami a legjobban fájna neked,hogy figyelj arra amit mond....

2011. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

hát az jogos, hogy szankciókat vezet be a szülő, ha megbukik a gyerek, pl zsebpénzmegvonás. De ez, ez, hogy a szerelmedtől akar elválasztani, nekem már a gusztustalan kategóriába tartozik!:S

Mond meg neki, hogy mivel te megszülettél ezek szerint ő is volt már szerelmes, vagy még mindig az, és gondoljon már bele, hogy milyen fájdalom lett volna neki, ha anno a szülei elválasztják apukádtól!


22N

2011. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és megprobálom elmagyarázni neki..ha lehet
2011. febr. 28. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nem gondolja komolyan csak félt téged. Már nemsokára felnőtt leszel és ezt sok szülő nehezen viseli, ilyenkor mindenféle módon próbálják befolyásolni az elkerülhetetlent.

Tanulj és ne bukj meg. Idővel minden sokkal könnyebb lesz csak bízz benne.

2011. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!