Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a lányomnak?

Hogyan segíthetnék a lányomnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja feszült és ideges, volt pár dühkitörése és rengeteget sír, a mai napon is volt egy ilyen dühkitörése és nagyon sírt, már az öngyilkosságon gondolkozik, pedig elítéli az öngyilkosságot, a gyengéknek való-azt mondja. Nagyon aggódom érte, pszichológus nem tud segíteni. Valami tanács? Voltunk ideg gondozóban a válasz "nem tudnak mit kezdeni ezzel" Félek, hogy enyhe ideg összeroppanása lesz, vagy van. Sok mindenen keresztül ment már, de mindig helyrebillentette magát. 18 éves.


Egy aggódó anyuka


2011. febr. 28. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy az előttem szólónak igazat adok, azt mondom, hogy lehet hogy az anya itt már elkésett a segítséggel.


Szakemberi segítséget mindenképpen célszerűnek tartom, mert egy anya tud ugyan segíteni, de nem árt, ha olyan is hozzászól a dologhoz, aki érti a dolgát. Akaratlanul több kárt is tudunk okozni, ha nem értünk hozzá, sajnos.

2011. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy túlműködés is pont ilyen tünetekkel jár. Járjatok utána keményen a dolognak, pszichológus, endokrinológus, ami kell.
2011. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tudom mi bántja, rengeteget szoktunk beszélni, és azóta hogy sok mindenkit elveszített(elhunyt az édesapja, nagybátyja, keresztapja, barátai) :( nem láttam ennyire kiborulva még. Felnőtt létemre én se mondok mindent el a pszichológusnak, kérdezi mi bánt elmondom és forgatja közben a szemét. Nem az első ilyen eset. Egy 18 éves ilyen állapotban nem tudná ezt olyan nyugodtsággal kezelni, mint én. Tudja, hogy mellette vagyok, mindig mindent megbeszélünk. Mindig is okos lány volt, megtudta oldani a gondjait, de most feladni akarja valamiért.

Mindenesetre elviszem majd orvoshoz, meglátjuk mit tud tenni. Köszönöm a válaszaitokat!

2011. febr. 28. 22:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Az idő ilyenkor a szülői támogatás mellett ami a legfontosabb az az idő. Hogy ne sürgessék, hagyják megélni a fájdalmát hogy aztán tovább tudjon lépni.
2011. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!