Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így a nővérem?

Miért viselkedett így a nővérem?

Figyelt kérdés

Mi a párommal és a fél éves kislányommal Bp-n lakunk,de én eredetileg egy kisvárosban éltem,de a párom miatt felköltöztem hozzá és jött a baba is.A nővéremmel régen mindent megbeszéltünk,rengeteget találkoztunk,de neki is babája született (Ő 7 hós) és hát azóta kevesebbet találkozunk.Eddig mindig mi mentünk,ők kb. 2-szer voltak nálunk(megértem,elég hosszú az út még kocsival is) és most nem volt otthon a férje pár napig és pár napra eljöttek hozzánk(a nővérem+a pici). Először tök jól elvoltunk,a gyerekek gügyögtek egymásnak,mi meg jót beszélgettünk.Nem tudom,hogy másnapra mi történt,de nagyon hisztis volt,mindenbe belekötött.Elmentünk sétálni és elkezdte mondani,hogy nem érti,hogy miért kellett nekem ilyen drága babakocsi(stokke xplory)...Én mondtam neki,hogy nekem sokkal jobb ez,mivel könnyen irányítható,a babámnak is kényelmes,stb.Erre megint elkezdte,hogy mi a párommal mennyit költünk a gyerekre,meg hogy felesleges dolgokat veszünk neki.Ezekre inkább nem mondtam semmit,csak simán rá hagytam.Nem értem,hogyha nem a csőd szélén állunk,hanem elég jól élünk,akkor miért nem kényeztethetem egy picit a lányomat?!

Egyébként nem milliós összegeket költök rá,csak mindenből a legjobbat szeretném neki megadni.


Mégis miért viselkedett így velem?


A barátnőim szerint közre játszik benne az is,hogy ők most nem állnak olyan jól anyagilag,jelenleg is a szüleinknél laknak.Sajnálom őket,meg minden,de azért nem kell így beszólogatni...


2011. febr. 28. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy csak az irigység szólt belőle. Biztosan észrevett pár dolgot, amit ő nem tudna megvenni.

Ne foglalkozz vele! :)

2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A választ már megadtad magadnak. Féltékeny, ennyi. Viszont próbáld megérteni, neki sem lehet túl könnyű:(
2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy van benne egy kis irigység,de eddig mindig,mindent megbeszéltünk.

Egyébként nekem sem (volt) egyszerű egy kicsi babával egyedül itthon (párom 3-4 között jön haza),segíteni csak a barátnőim tudnak,néha a barátom anyukája,bár Ő sem olyan gyakran jön.Szóval neki otthon annyiban csak egyszerűbb,hogy ott vannak neki anyuék+most a férje is otthon van.

2011. febr. 28. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltatok az irigység és a féltékenység mellett, hogy pusztán egyszerű anyai ösztön? Saját magát kezdte hibáztatni, azért, hogy ő ezeket nem tudja megadni a gyerekének. Ha te azt mondod neki, hogy kényelmesebb a te babakocsid, akkor lehet elgondolkodott rajta, hogy ő talán rossz anya.
2011. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több órányi kocsi út egy újszülötel nehéz te se látogatod öt mert a babával macerás lenne a dolog.

A szülökell lakni meg idegileg tacsra teszi az embert, te se vielnéd túl jól, nyugisabb lesz a helyzet ha túlvagytok az első pár éven.

2011. márc. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Féltékeny. :(

Esetleg vegyél a babájának valami kis apróságot,és mindenképpen beszélj vele:)

2011. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!