Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mi okból jönnek össze...

A nők mi okból jönnek össze 10 évvel idősebb vagy annál is idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Talán a pénz? az anyagi biztonságos háttér sokat játszik közre, hogy nem tudnak a saját koruknál maradni?
2011. márc. 1. 00:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Pénz az anyagi jólét nem kell leki indokot keresni. A kényelem jelentős az ember életében.
2011. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%

Pénz, egzisztencia.

Ezen kívül ez minden korban megfigyelhető, egészen az általános iskolától. Egy idősebb pasi be tudja vezetni őket olyan körökbe (életformába) ahova a koruknál fogva és a kapcsolatok hiánya miatt nem jutnának el. Ez nagyon imponál nekik. Ezért buknak a 14-15 éves kis csajok a 18-20 évesekre, a 20 évesek a 25-40-esekre és így tovább.

2011. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Olyasmiről még nem hallottál,hogy a szerelem nincs korhoz kötve? Miért ne lehetne szerelmes az illető nála 10 évvel fiatalabb, vagy idősebb személybe?!

Aki meg a pénzre hajt, annak tök mindegy, hogy 10 évvel idősebb vagy éppen vele egy idős az illető. Felejtsük már el ezeket a buta sztereotípiákat, hogy ha valakinek 10 évvel idősebb a párja,az biztos a pénzre hajt!

2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
A 10 év még nem is egy durranás. A nők hamarabb érnek és korábban hervadnak, 40 körül már kemény csatát vívnak, hogy formában tartsák magukat, míg egy pasi még 50 évesen is lehet vonzó és szexi ha ad magára. A nők nagy része szereti az érett komoly pasikat,a pasik meg a fiatalabb nőket. De amikor már 20-25 vagy annál is több a korkülönbség és egy 20, 30 éves nő kezd ki egy 50-60 évessel vagy idősebbel na az már döfi. Pl. Faludy György és Fannikája kissé gusztustalan volt.
2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
tisztelt 00:09, Nem gondoltam a pénzre csak kérdeztem és nincs igazad van a szerelem az átlagban a tinikre mondható mert akkor még anyuci, apuci eltartja őket.
2011. márc. 1. 00:14
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Azert, mert egy tapasztalt, revbe ert pasi mellett nyugodtabb az elet. Mar van haz, auto, karrier es mar nem akarnak Don Juanok lenni. Szeretnek kenyeztetni, es nem mind azon morfondiroznak, hogy mit kapnak cserebe. Nem csapnak feltekenysegi jelenetet, mert azt mar kinottek. Fontos nekik a csalad.
2011. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Én jártam egyszer egy nálam 11 évvel idősebb férfival. Azért, mert szeremes voltam belé. Nem tudtam tenni ellene, magával ragadott a személyisége. Aztán részemről elmúlt a szerelem, szakítottam vele...De szerintem ugyanúgy elmúlt volna, ha fiatalabb akkor is. Csalódtam benne, amikor jobban megismertem.
2011. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Én azért keresek inkább idősebb pasit, mert ők tudják azt nyújtani amire szükségem van. Nem, nem pénzt!!! Komolyságot, nyugodt életet, kultúrált szórakozást, biztos hátteret, támaszt. A korombeli pasik mind discóba járnak, buliznak minden hétvégén, részegre isszák magukat, egy nálam 10-15 évvel idősebb pasi ezen már túl van, kitombolta magát, nem vagyok neki uncsi, ha csak 2 hónapba egyszer megyünk bulizni vagy ritkábban.

Meg... nem tudom... de valahogy az a fajta céltudatosság és határozottság, ami számomra nagyon vonzó egy férfiban, az csak egy bizonyos kor után van meg.

19/l

2011. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Számomra például iszonyú fontos, hogy tanulhassak attól, akivel együtt vagyok. Ezt pedig elősegíti a korkülönbség.
2011. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

" Én azért keresek inkább idősebb pasit, mert ők tudják azt nyújtani amire szükségem van. Nem, nem pénzt!!! Komolyságot, nyugodt életet, kulturált szórakozást, biztos hátteret, támaszt. "


szerintem egy 18 éves férfi is lehet épp oly komoly mint egy 40 éves csak nincs annyi tapasztalata, de attól még valamit nem kell átélni.

- Nyugodt élet.. ahoz mi kell? mert szerintem pénz.

- Kulturált szórakozást ezzel már kizárod, hogy fiatalabb lehetne kulturált, nagyszerű.

- Biztos háttér, ehez is a pénz kell szóval saját magad ellen beszélsz.


Azon kívül nem minden veled egykorú issza magát részegre minden éjjel. Megint kérlek, hogy ne általánosíts csak te mozgol olyan körökben.

2011. márc. 1. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!